Üzletfejlesztési Asszisztens

Olyan motivált, rendszerszemléletű, jó szervezőkészségű kollégát keresünk, aki nem fél a "padlógázzal" végzett munkastílustól. Fontos az önállóság, az eredményorientáltság, a folyamatok betartása, azok 100%-os működőképessége és hatékonysága. Olyan csapatjátékost keresünk, aki élvezi a kihívásokat és szeretne cégünkkel együtt fejlődni.

Contact

Feladatok

  • Az üzletfejlesztő kollégák napi munkájának támogatása
  • CRM és Tririga rendszerek kezelés, riportok letöltése
  • Rendszeres riportok készítése, kiküldése
  • Belső portfólió folyamatos aktualizálása
  • Prezentációk, Excel táblázatok készítése, pdf dokumentumok szerkesztése
  • Webes hirdetések kezelése
  • eu-weboldal magyarországi parkjainak adatkarbantartása, elérhetőségek frissítése
  • A belső szerződés aláírási folyamat koordinálása
  • Együttműködés a marketinggel
  • A telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Fenti feladatok mellett az Ügyvezető napi munkájának támogatása, időbeosztásának koordinálása, megbeszélések szervezése, előkészítése

Elvárások

  • Értékesítési, üzletfejlesztési területen szerzett 1-2 év tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Önálló, felelősségteljes, proaktív munkavégzés
  • Precíz, pontos személyiség
  • Erős felhasználói szintű Office ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Ingatlankezelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Laptop, mobiltelefon;
  • Munkábajárás támogatása;
  • Helyi és nemzetközi csapatépítő programok;

Munkaviszony jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolat: hr.hu@ctp.eu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hr.hu@ctp.eu email címre.