Property Manager

Olyan motivált, rendszerszemléletű, jó szervezőkészségű kollégát keresünk, aki nem fél a "padlógázzal" végzett munkastílustól. Fontos az önállóság, az eredményorientáltság, a folyamatok betartása, azok 100%-os működőképessége és hatékonysága. Olyan csapatjátékost keresünk, aki élvezi a kihívásokat és szeretne cégünkkel együtt fejlődni.

Contact

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 éves létesítmény üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló precíz munkavégzés, kommunikatív személyiség, tulajdonosi szemlélet
  • Csapatjátékos
  • Precizitás, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Outlook, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvismeret

Feladatok

  • Saját tulajdonban álló létesítmények, ingatlanok üzemeltetése a vonatkozó üzemeltetési és bérleti szerződések alapján
  • Együttműködés, kapcsolattartás a bérlőkkel, társosztályokkal, szerződéses partnerekkel
  • A létesítmények szükséges felújításainak, tervezett beruházásainak költségvetési tervezése, műszaki megalapozása, megvalósítási javaslatok kidolgozása
  • Jóváhagyott beruházások teljes körű lebonyolítása
  • A beruházások, karbantartások, beszerzések teljesítésének szakmai lebonyolítása, szerződéskötések előkészítése, a vállalkozók, szállítók számonkérése, a teljesítések ellenőrzése, felelős igazolása
  • A megvalósított fejlesztések, beruházások garanciális időszakon belüli és azon túli utókövetése, szerződéses igények érvényesítése
  • A rábízott létesítmények napi üzemeltetése, rendeltetésszerű használat folyamatos biztosítása, bérlői kapcsolattartás
  • OPEX / CAPEX karbantartási terv kidolgozása, ütemterv szerinti végrehajtása
  • Energiahatékonysági komplex tervezés
  • Bérlői hibabejelentő rendszer kezelése, naprakészen tartása a CTP hibabejelentő rendszerében
  • Közmű elszámolások ellenőrzése
  • Ingatlan átadás-átvételi folyamatokban való aktív részvétel
  • Garanciális ügykezelések lebonyolítása a szállítói partnerekkel
  • Rendszeres területbejárások, helyszíni ellenőrzések

Előnyt jelent

  • Ipari parkok vagy csarnokok üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony egy stabil nemzetközi vállalatnál
  • Érdekes és kihívásokkal teli munka egy energikus és növekvő vállalatnál
  • Igényes munkakörnyezet
  • Csapatépítő programok
  • Gyümölcsnap heti kétszer
  • Lehetőség szakmai fejlődésre

Munkaviszony jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hr.hu@ctp.eu email címre.