Práce a rodinný život mají ladit. Ve Vlněně a Spielberku budou dětské skupiny

#spielberk #vlnena #ctp #brnoregion

Většinou se na tomhle místě bavíme o práci. O żywym ogniu, strategicznym jej zarządzaniu, o tomie, kam se posunuje byznys nebo třeba jihomoravský inovační ekosystém. Teď je čas na život a věci trochu mimo práci, i když s ní spojené. Přesně to je totiž péče o děti, kterou je potřeba se zaměstnáním sladit. W brněnských byznys parcích Vlněna i Spielberk tomu jde CTP vstříc, jak jen to jde. Od podzimu se proto na obou místech otvírají tolik žádané dětské skupiny - školky.

Provozovat je bude Anita Hansen Hrubešová, pro kterou to bude už třetí a čtvrtá lokace v Brně. W związku z tym, że jest to podregion, w którym się znajdujemy, nie ma dla niego miejsca. Potřeba postarat se o vlastní dceru a poté i syna a zajistit jim nadstandardní přístup ji ale nasměrovala. "Donedávna jsem se pohybovala v úplně jiných odvětvích. Wystudiował dyplomację, prawo i obchody, a następnie udał się do Dańska. Založila jsem si tam dodnes fungující firmu a chtěla se věnovat rodině i podnikání, tak jsem se po podobném zařízení začala ohlížet. Našla jsem jich potom pár i v Brně, ale buď nechtěli brát děti nízkého věku, nebo se mi něco nezamlouvalo," líčí Hansen Hrubešová. Nakonec našla dětskou skupinu v Maloměřicích, kterou později odkoupila a vyladila podle svých představ.

 

"Vychovávat dobrou generaci"

Dnes je to krásné místo se zahradou a záhony, kde můžou děti pěstovat ovoce a zeleninu a učit se trpělivosti, péči a radosti z výsledku. "Dětem nepodáváme slazené nápoje, dostávají kvalitní a zdravou stravu, trávíme s nimi hodně času venku a velký důraz klademe i na školení a well-being pedagogů, protože víme, že na lidech to stojí a padá," vypočítává Hansen Hrubešová několik skutečností, na nichž postavila svůj koncept a kterými se se péče jejích dětských skupin řídí. Dětské skupiny přitom fungují podle jiných pravidel a legislativy než klasické, státem zřizované školky. Druhé jmenované učí podle rámcových vzdělávacích programů. Dětské skupiny je nemají, a proto mají možnost inspirovat se i ve směrech, jako je výuka jazyků, waldorfská nebo Montessori pedagogika.

"Obecność jest bardzo ważna dla całego pokolenia. Nie jest to już kompletny smród, więc jest. Jeśli chodzi o samostanowienie, rozejrzyj się po pokoju, co się w nim znajduje, a jeśli nie, rozlicz się, tylko po to, by się uspokoić. W ten sposób można osiągnąć wiele, wiele i wiele. Záleží nám i na udržitelnosti a ekologii. Připomínáme si Den Země a děti se už v raném věku učí nakládat s odpadem podle toho, co svedou," dává další příklady Hansen Hrubešová.

"Dětem nepodáváme slazené nápoje, dostávají kvalitní a zdravou stravu, trávíme s nimi hodně času venku a velký důraz klademe i na školení a well-being pedagogů, protože víme, že na lidech to stojí a padá".
 

Většina jejích učitelů má vysokoškolské vzdělání a vystudovanou primární pedagogiku. "Kolegyně často doporučují své spolužačky nebo vystudované sourozence, a i když každá třeba pracuje w jiné pobočce, tým to drží hezky pohromadě," říká k tomu. Aktuálně se starají o bezmála 50 dětí v Maloměřicích a v druhé pobočce v centru města na Orlí ulici. Od podzimu přibydou dvě velké třídy pro 24 dětí v byznys parku Spielberk a stejně tak ve Vlněně.

Jak znaleźć najlepszy sposób na prostytucję online w Internecie - Skup się na Internecie www.skolkavlnenka.cz, Spielberk www.skolkaspielberk.cz.

Zadowalające są mimo wszystko specyficzne środki na alergie pokarmowe i specyficzne alergie, aby były one jasne, ponieważ nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Pokud bude všechno ladit a s trochou štěstí u losování, rodiče dostanou pozvánku na osobní setkání, aby se sami mohli podívat, isli je pro ně zařízení to pravé a budou si sedět s lidmi, kteří se o jejich děti budou starat. "Na schůzkách se bavíme například o tom, co rodiče a děti potřebují, nebo jak dítko na nástup do školky co nejlépe připravit. Należy pamiętać, że każdy z nich ma swoje smaki, na których można się skupić, na innych aspektach, na których można się skupić. V minulosti se nám stalo, že rodiče například nechtěli, abychom děti ve školce chválili, a tak jsme poznali, že nejsme ti praví," vysvětluje Anita Hansen Hrubešová i zdůrazňuje, ponieważ jej pedagodzy uważają, że jest to bardzo ważne, aby zapewnić sobie dostęp do wiedzy.

 

Když nechcete jen "hlídárnu"

Podle zkušenosti z jiných poboček čeká, že zájem o místa bude dlouhodobě nabídku vysoce převyšovat. W ten sposób można uzyskać więcej informacji na temat możliwości zameldowania się w jednym z parków, a także uzyskać więcej informacji na ten temat. Členy školičky se mohou stát děti od dvou let věku. Jak sama Anita říká, rodiče předškoláčků nezískají jen "hlídárnu", ale prostředí, kde děti dostanou všechno, co k vývoji potřebují, ucelené vzdělání až po nástup do první třídy a k tomu komunitu podobně naladěných rodin.

"U nás vzdělávání začíná, a proto nesmíme nic podcenit. S dětskou psycholožkou jsme konzultovali třeba i výmalbu prostor. Máme je světlé, pastelové, aby se v nich dětem dobře pobývalo, protože víme, že ostré barvy je někdy ruší a těžko se jim soustředí. Jednorazowo jest to bardzo ważne, ponieważ nie ma w tym nic dziwnego. Hračky a pomůcky kupujeme nejčastěji ze dřeva a přírodních materiálů, část vozíme z USA, Nizozemska a Dánska," přidává další argumenty majitelka. V případě Vlněny i Spielberku se bude rodičům hodit i to, že mají zajištěné krátkodobé parkování, aby mohli děti bez stresu odvézt i vyzvednout.

Podrobnosti o školném jsou k dispozici na webu školek. To zahrnuje mimo jiné výuku angličtiny, návštěvy logopeda, dětskou jógu nebo kuchtění. Zvlášť se hradí jen stravování dětí, přičemž obědy i svačiny pochází od ověřeného dodavatele i z farmářských bedýnek, tedy zčásti v biokvalitě.

 

Anita Hansen Hrubešová Anita Hansen Hrubešová

 

 

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.36 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania