Wartościowe kancelarie dla wartościowych firm. Roste pak celé město

Społeczność # #spielberk #ponavka #vlnena #brno #ctp

Niewielkie kancelarie w Brnie. Na przykład w biurowym parku Vlněna są telewizory i nie ma ich, co w nich siedzieć. Jenže co to w ogóle znaczy? Jakie są parametry dobrej kancelarii? Jiří Kostečka, starszy specjalista ds. rozwoju biznesu w CTP, powiedział, że w tym przypadku należy zwrócić uwagę na lokale, usługi i usługi hodowlane.

Ještě před pár lety se kancelářské komplexy stavěly ve velkém hlavně mimo centrum Brna i jiných měst. Jak tylko rostly nároky na jejich množství, vyrojily se s tím i specifičtější požadavky: aby byly co nejblíž centru a s navázanými službami, nájemníci reprezentovaními firmami měli službu v jednom balíčku a jejich zaměstnanci všechno, co potřebují. I to pak totiž buduje jejich loajalitu k zaměstnavateli.

 

Areál, který roste s nájemníky

 

Jiří Kostečka, który jest w stałym procesie i na głównym projekcie CTP - areálu Spielberk Office Centra nebo Ponávky, říká

"Do Vlněny jsme šli mimo jiné proto, že hodně z toho slibovala už před naším vstupem na místo. Bylo jasne, że to, co się dzieje, jest prostym rozwiązaniem. Dlatego też, jeśli w danym momencie nie jest to konieczne, jest to elastyczne rozwiązanie. Jeśli masz firmę růst, my jim to umožníme a budeme růst s nimi."

 

Díky velkým možnostem dokáže on a jeho kolegové nabídnout rozsáhlé prostory těm největším firmám, které tak na místě můžou vytvořit spoustu pracovních míst.

A jeśli chodzi o luksusowe kancelarie, to jest to najlepszy sposób na zapewnienie wysokiej jakości usług, które są tak popularne w całym kraju i regionie.

"Vlněna je velmi dobře umístěný areál s velkým potenciálem. W tym przypadku jest to bardzo ważne, ponieważ w ten sposób minimalizuje się rozbieżności na dalszym obszarze. Teď to ale vypadalo, že to bude spíš na pět, protože v poptávce po kancelářích se projevil nedávný ekonomický boom."

 

Oznaczenie nowoczesnej kancelarii w Brnie jest mimo wszystko znane, ponieważ może ona korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie budowania i rozwoju przedsiębiorstw. A proto CTP je výhradním vlastníkem budov, komunikují jednotlivé firmy právě jenom s developerem. Co więcej, jest to bardzo ważne dla samotnego inwestora.

 

I firmy chtějí do dobrej společnosti

 

Brno, jako największy ośrodek technologiczny w Dolinie Krzemowej w Czechach, to miejsce, w którym powstają nowe rozwiązania technologiczne i nowe technologie. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, a także w różnych wariantach kolorystycznych. I to jest podle Kostečky z svých domovských zemí přináší i vyšší nároky.

Jak to się mówi, Kostečka přibližuje:

"Pokud si zaměstnanec spočítá, že dobro lokalu ušetří denně hodinu času jinak strávenou dojížděním, kterou pak může věnovat rodině, je to silný argument. Ve výsledku to posiluje loajalitu lidí k zaměstnavateli a snižuje fluktuaci, což firmám zásadně snižuje náklady na zaškolování nových lidí."

 

A podotýká, že správné místo dělá byznys. "Když přijede zahraniční majitel mezinárodní firmy a vidí areál, ve kterém se ocitá v dobré společnosti dalších zajímavých subjektů, je to pro něj zásadní reference,", w szczególności deweloperzy CTP, w tym Avast Software, Infosys, Oracle i od niedawna Zebra Technologies.

Do budoucna nevnímá výzvu ani tak ve změně pracovních návyků ovlivněných koronavirem, ale spíš v tom, že firma budou potřebovat služby developerů ještě víc přizpůsobovat.

"Nie ma nic złego w pożarze, ponieważ w tym samym czasie, w którym inni grają w piłkę nożną, inni mają problemy z komunikacją. Zaměstnanci se odcizují, všechno se komplikuje."

 

Tak popisuje się jeden stranu Kostečka. Druhou stranu reprezentuje to, čemu on sám říká komplexní služba. Časem se dá čekat, že firmy nebudou chtít x metrů čtverečních kanceláří, ale prostory různého typu. Třeba kombinaci reprezentačních prostor, coworkingu, komunitního centra i k tomu například ubytování

 

Galeria

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.42 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania