Dotknij podnośnika, aby podłączyć go do komputera. Monitoruje ona wydajność żołądka

#spielberk #brno #ctp

Firma Dotykačka, jako jedna z nielicznych na rynku, zdecydowała się na podjęcie działań mających na celu rozwiązanie problemów związanych z jednym podwładnym. Dziesięciokrotny podrobněji zmapovat tržby svého zmrzlinového stánku na Brněnské přehradě. Když k tomu dostal do ruky softwarový nástroj, bylo jasne, že nebude jediný, komu se se bude hodit. Dotyka to przede wszystkim dalszych restauracji, obchodów i innych wydarzeń. Ještě víc její byznys nakoplo zavedení EET. Firma, która w Brnie znajduje się w kancelarii parku Ponávka, pełni dalszą rolę. Dane z tego miejsca są bardzo dogodne, ponieważ większość z nich oferuje usługi gastronomiczne. A tak pro ně pomáhá získat státní podporu.

Jest to bardzo daleko, na začátku nikoho nenapadlo. Firma oficerska rozpoczęła działalność w roku 2015 i od tego czasu zamierzyła się na poskytování softwaru a hardwaru v oblasti pokladních systémů pro malé a střední podnikatele. "Velká část z nich totiž i v té době fungovala tak, že přijali peníze od klienta, vložili je do pokladny a částku si zapsali někam do sešitku. Nebo ti šikovnější na nějakém zařízení zmáčkli částku, enter a vyjela jim účtenka," líčí Petr Menclík, ředitel společnosti.

 

Hlavně nic složitého

 

Weryfikacja Dotykacze ani nie są specjalnie przystosowane do użytku mobilnego, ani stołowego, które mogą być używane przez wiele osób. W związku z tym, że nie ma możliwości korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, nie jest to możliwe. A později také splnit zákonnou povinnost evidování tržeb. Největší růst firma zaznamenala právě ve spojitosti s nástupem EET. "Najnowszy system pokladowy musi być bardzo popularny w gastronomii i dlatego nie ma potrzeby go stosować. Právě oni hledali něco, co se nebudou muset dlouze učit," podotýká Menclík.

"Dotykające nas pytania dotyczące rynku pracy: nowa firma zaznamenala s nástupem EET".

 

W oprogramowaniu, które zapewnia możliwość korzystania ze skladów, obiektów i usług, na několik kliknutí všechny potřebné podklady pro daňové přiznání a dokáže vyřešit EET několika kadeřnicím v jednom salonie, nakonec přece jen přibyl i hardware.

 
Ředitel firmy, proč se jejich nabídka rozrostla o odolné tablety a další příslušenství, zdůvodňuje:

"Pořád platí, že podnikatelé můžou mít aplikaci na svém zařízení, ale když na tom samém tabletu třeba hraje vaše pětileté dítě hry, nedělá to dobrotu. W gastru jsme také zjistili, že rozhodně ne každý tablet nebo telefon vydrží slunce, déšť nebo vedro na letních festivalech. Nebo to, že se na něj v kuchyni sahá špinavýma rukama."

 

 

Brněnský vývoj

 
 

W Brnie obowiązują nowe przepisy. W kancelarii Ponávky znajdują się ogniste tory vývojářský tým i call center, które poskytuje podnikatelům podporu. Na przykład, jeśli nie ma możliwości połączenia się z centrum telefonicznym, nie ma możliwości połączenia się z centrum telefonicznym. System Dotyczący Pokarmów jest bardzo przydatny w przypadku problemów z żołądkiem, a ponieważ nie analizuje danych z tolika pokladen, nie ma wątpliwości, że w klubie znajdują się bary, szpitale i restauracje. "Každé čtvrté zařízení dost možná nepřežije," ukazovala firemní data na začátku tohoto roku v době, kdy ještě zdaleka nebyl omezením konec.

Po začátku pandemie było jasne, że i ti, kdo do té doby v online prostředí nefungovali, se do něj musí přesunout, pokud chtějí přežít. A také že musí začít pracovat daleko efektivněji. "Proto naši vývojáři přišli s nápadem na objednávkovou platformu s názvem Vyzvedni si, která je otevřená nejen pro uživatele Dotykačky a je zcela zdarma. W związku z tym, że jest to bardzo ważne dla naszych podwładnych, którzy nie są w stanie zbytnio udowodnić, że są w stanie sprostać wymaganiom stawianym im przez krytyków", powiedział Petr Menclík.

"Data z pokladen ukazují nedobrou predikci: Každé čtvrté gastro zařízení dost možná nepřežije.""

 

Vyzvednisi.cz to platforma internetowa. Podnik, który nie będzie miał więcej niż kilka minut na zalogowanie się do menu, a także do Dotykačku, który automatycznie podpowiada rovnou do systemu. Są one jednodrożne i bezobsługowe. Pokud navíc podnikatelé chytře využijí i své sociální sítě, můžou svým zákazníkům dát vědět o možnosti online objednávek i jejich prostřednictvím. Nic nie jest instalowane, a podnik tak nie jest instalowany w sklepie internetowym, który nie jest dostępny w dużych ilościach.

Software Dotykačka dodaje jeszcze około 75 tysięcy subiektów z několika zemí. W Czechach 60 proc. z nich cierpi na choroby nowotworowe i stwardnienie rozsiane, 30 proc. na choroby nowotworowe i stwardnienie rozsiane, a 30 proc. na choroby nowotworowe i stwardnienie rozsiane. Na głównym chodniku w Republice Czeskiej znajduje się około 130 miejsc pracy. Vývojářské centrum sídlí ale od začátku v Brně a poslední asi dva roky na Ponávce. Jest to jedna z najlepszych kancelarii, w której nie ma żadnych ograniczeń ani technicznych, ani personalnych.

 
 

 

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.04 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania