Ať se lidé naučí číst složení u kosmetiky jako u jídla, přejí si tvůrci úspěšné značky Lobey

Społeczność # #spielberk #brno #ctp

W jaki sposób należy obchodzić się z kosmetykami? A jak to się ma do kosmetyków? W tym celu należy skorzystać z usług wyspecjalizowanych, doświadczonych i doświadczonych specjalistów. "Lidé by se přitom hodně divili, kdyby složení četli a zjistili, co si dávají třeba na pleť," říká David Krobot, jeden z zakladatelů značky LOBEY, která na českém trhu prorazila s přírodní, dermatologicky testovanou kosmetikou. Nedávno se firma přistěhovala do byznys parku Spielberk, odkud bude expandovat na zahraniční trh.

Značku založila trojice podnikavých mužů - Milan Krejčí, Tomáš Plíhal i David Krobot. Všichni měli zkušenosti z práce pro mezinárodní firmy a ze zahraničí, ale spojovala je touha po vlastním byznysu.

"Měli jsme výhodu, že Tomáš v kosmetickém průmyslu deset let pracoval a věděl co a jak. Nejvíc nám pomohlo i to, že jsme od začátku byli tři. Start podnikání je náročný, a když toho má někdo hodně nebo na něj věci dolehnou, ostatní ho podpoří," poukazuje na rozhodující moment David Krobot a cituje kolegova slova, že "lepší je mít podíl z něčeho malého než nic z něčeho velkého".

I přírodní kosmetika může být funkční

"Zdefiniuj problem i pakuj się, jak chcesz. Pokud je to třeba akné, zjistíme po konzultaci s dermatologii i výzkumy, jak vzniká, a pak hledáme řešení ve formě aktivních látek, u kterých je klinicky ověřeno, že fungují. W jednym produkcie jest to navíc látek několik. Co w něm naopak nenajdete, to jsou zbytečná plnidla nebo parfemace," vysvětluje Krobot.

Aktywne produkty są łatwe w użyciu i nie wymagają dużych nakładów. Produkty, które nie są jeszcze dostępne w klasycznych drogeriach, są ostatnią szansą na zdobycie korony. "W przypadku, gdy na rynku jest dużo kosmetyków słowiańskich, moje produkty są bardzo skuteczne. Je to díky tomu, že důsledně automizujeme, máme zkušenosti z byznysu a také proto, že vynecháváme zbytečné prostředníky,", mówi CEO, LOBEY produkuje e-sklepy, w których można kupić wiele różnych produktów. Zakladowe struny spoustu času získáváním zpětné vazby a značka tak žije na recenzích a hojném doporučování mezi zákazníky.

"Nejvíc nám pomohlo to, že jsme od začátku byli tři. Start podnikání je náročný, a když toho má někdo hodně nebo na něj věci dolehnou, ostatní ho podpoří."
 

Do zemí, které přejí udržitelnosti

LOBEY se v Česku dostalo na 70milionový roční obrat, ale ještě před pár desítkami měsíců to tak nebylo. Všichni tři zakladatelé měli svá náročná zaměstnání, rodinný život, hypotéky a po večerech a nocích značku budovali ve skladu s ovocem o devíti metrech čtverečních. W ten sposób można rozszerzyć swoją działalność na Słowację, do Německa i Rakouska w nowej kancelarii w Spielberku. Do tej pory firma zajmowała się głównie działalnością personalną, produkcyjną i handlową.

"Víme, že se v Německu a Rakousku budeme chovat jinak. To nie ma nic wspólnego z produktem, ale to nie ma nic wspólnego z certyfikatem i na całym świecie. Nie ma wątpliwości, że w obu przypadkach jest to bardzo ważny czynnik, który może mieć wpływ na środowisko. Jest środowiskowcem, który nie ma nic do powiedzenia na temat tego, co jest dobre, a co nie jest dobre, ponieważ nie ma nic do powiedzenia na temat tego, co jest złe. Nie ma się co dziwić, aby na przykład zákazníci věděli, co kosmetika obsahuje," zdradza Krobot.

Nie ma wątpliwości, że w ten sposób nie można osiągnąć żadnego sukcesu. Zatímco jeho firma má na webbu popsané a vysvětlené složení productsů, jinde je standardem neprůhledné latinské názvosloví. Na rewolucji jako w potravinářském průmyslu to w tom kosmetickém zatím nevypadá, ale díky značkám, jako je LOBEY, se nemusí jednat o vzdálenou hudbu budoucnosti.

David Krobot David Krobot
 

Galeria

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.04 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania