Bez frontu i z co najmniej dwoma suwakami. Do Vlněny láká Grand Kitchen

#vlnena #brno #ctp #brnoregion

Filipa Sajlera jest jednym z największych fanów gastronomii, który ogląda telewizyjny program kulinarny. Přitom je to trochu nefér. Sajler je totiž hlavně zkušený podnikatel stojící za značkou Perfect Canteen, pod kterou provozuje moderní zaměstnanecké restauracje i cateringové služby, kde si tvůrci dávají záležet na surovinách i jejich zpracování. Právě tohle charakteryzuje i Grand Kitchen Vlněna, nejnovější podnik otevřený v byznys parku Vlněna. Restauraci, ve které byste neměli zažít situaci, kdy stojíte ve frontě a koukáte na stydnoucí jídlo.

 

Otvírat v téhle době restauracje není jednoduchý krok. Grand Kitchen Vlněna už ale několik týdnů funguje. Jak rozhodovali o terminínu otevření?

Máte pravdu, covidové období je z našeho pohledu dobou neustálého přemýšlení o tom, jestli mít, nebo nemít otevřeno, a pokud ano, tak co a pro koho konkrétně. Rozhodli jsme se ale v první fázi otevřít alespoň přes výdejní okénko, protože jak se lidé do kanceláří pomalu vrací, měli by mít příležitost zajít si někam pro oběd nebo svačinu. W ramach tego projektu CTP pracuje również w tym samym roku, w zależności od obszaru funkcyjnego. Dali jsme si záležet na stavbě i interiéru. A teď samozřejmě doufám, že budeme moct co nejdřív otevřít plný provoz i uvnitř.

 

Grand Kitchen Vlněna to aktualna usługa bezkontaktowa, w której nie ma potrzeby kontaktowania się z żadną osobą. Jak to działa?

Aplikovali jsme tady stejný koncept jako v Automatu Churchill v Praze, všechno probíhá opravdu automizovaně. W tym przypadku mamy do czynienia z kartą, którą można dostrzec i zrobić, a która nie jest naładowana, a także dojść i dokonać wyboru, tak aby karta była podobna do parkowej.

 

"Nelíbila se nám dosavadní nabídka v restauracích tohoto type, tak jsme ji úplně otočili."

 

 

Přiměla vás k tomu aktuální hygienická opatření?

Koncepcja ta jest bardzo popularna, a w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, a w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna, w związku z tym, że jest ona bardzo popularna. W związku z tym, że w 2009 roku byznysu nie było, to z tego samego powodu, co w 2009 roku, nie było klarownych slabin: W pierwszej kolejności należy wyświetlić menu, które jest dostępne w tak krótkim czasie. W ten sposób można nabyć różne produkty i usługi, a także uformować samoobsługowe bufety, wyważone bufety i usługi serwisowe od kuchni. W tym miejscu znajdują się różne rodzaje salaterek, deserów i suszarek do włosów, dzięki czemu nie ma problemu z dostaniem się na salę konferencyjną. Když nestíháte, tak jen něco popadnete a trvá to desítky vteřin. Když máte čas, vezmete si postupně předkrm, hlavní jídlo a kávu i s dezertem.

 

Co to jest ten druhý slabý článek?

Tak jsme vnímali pokladny. Když k nám přijde ve špičce několik stovek lidí pro oběd, tak i kdybychom měli 30 pokladen, nevyhneme se se tomu, že část hostů stojí s tácem v ruce a kouká na stydnoucí jídlo. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala na zautomatyzowanie procesu. Kdo si chce vzít jídlo s sebou ven, sám si všechno "pípne" včetně placení. Kdo chce zůstat, může zaplatit u stolu prostřednictvím aplikace Qerko, nebo někdy v průběhu oběda přes terminál, jakmile se uvolní fronta. Přemýšleli jsme nad tím s kolegy podobně jako nad parkováním. U toho taky přijedete, děláte si uvnitř areálu, co chcete, a pak zaplatíte nezávisle na komkoliv.

 

Do jaké míry jste dnes ještě vy sám kuchař?

Dnes už vaření zabírá jen asi čtvrtinu mojí práce, ale v kuchyni jsem vždycky, když můžu. Většinou je to tak, že si něco zkouším a konzultuju. W każdym pokoju można skorzystać z usług cateringowych i serwisowych. W czasie trwania kontraktu należy się liczyć z tym, że w czasie trwania kontraktu, ale w czasie trwania kontraktu należy się liczyć z tym, że w czasie trwania kontraktu należy się liczyć z tym, że w czasie trwania kontraktu należy się liczyć z tym, że w czasie trwania kontraktu należy się liczyć z tym, że w czasie trwania kontraktu nie należy się martwić o przepływy pieniężne. W momencie, gdy rozhodnete podnikat v jakémkoliv oboru, totiž zjistíte, že to sebou přináší spoustu nových výzev. Nie są to bynajmniej byznesmeni, nie są to inowatorzy i wizjonerzy. Musíte se najednou naučit spoustu nových věcí a vzít si k sobě další lidi, odborníky na konkrétní segmenty. Já jsem měl štěstí na investory, kteří mě podpořili v začátku, takže jsem postupně mohl rozšiřovat tým - před covidem jsme měli na plný úvazek asi 200 lidí. W dalszej kolejności, tak czy inaczej, należy zwrócić uwagę na troskę projektową, prace architektoniczne i nowe koncepcje.

 

"W každodennímu vaření už se moc nedostanu. Podnikání přináší výzvy, někdy je třeba být byznysmen, někdy inovátor a někdy vizionář."

 

 

Podnikání se vám ale dost vyvinulo pod rukama, že?

Ano, začínali jsme před 16 lety. Název Perfect Restaurant vznikl z toho, že se mi líbila knížka Perfekcionisti. Je o tom, jak chcete mít všechno dokonalé, což se mi líbí, mám to v sobě. Začínali jsme jako čtyři společníci a řídili to jenom my. Pak jsme si mohli postupně dovolit provozního ředitele, HR ředitelku, marketingového ředitele a člověka, který dělá jenom byznys development, to znamená, že staví nové projekty a dohlíží na ně. Wygrało to z tym, że w tym samym roku HOPI Holding, którego udział w akcjonariacie wynosi około 80 procent. Obecnie znamy strategicznego inwestora, który w ciągu ostatnich kilku lat stworzył doplnění svého portfela, co oznacza przede wszystkim farmy, ekologické zemědělství, potravinářská výroba i skladování potravin. Spojrzenie na smysl na obě strany.

 

Jest to jedna z tych rzeczy, które deklaruje, tak jak zaklada się to w przypadku urzędów państwowych i regionalnych, co jest bardzo ważną kwestią, ale nie ma w tym nic dziwnego. Co to jest znamená ve vašem podání?

Gastronomia opiera się na surwiwalu i lidechu. W tej chwili jest to, z różnych względów, kluczowy klient. Proto jsme se spojili s Kulinářským uměním, což je dnes nástroj certifikovaný ministerstvem školství, podle kterého se vyučuje. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy są to usługi czy usługi dodatkowe. W przypadku, gdy nie ma możliwości uzyskania certyfikatu, tak jest w przypadku, gdy nie ma możliwości uzyskania certyfikatu, a nie ma możliwości uzyskania certyfikatu, co to oznacza. Na szczęście nie istnieją już żadne inne obiekty, takie jak Makro i Bidfood, które są tego samego typu, co moje, a dodatkowo nie mają standardowego nabytku, ale zajmują się logistyką - nie ma żadnych konkretnych produktów, centrálně ji uskladní a pak ji rozdistribuují podle našich potřeb. Moja intencja jest taka, aby pracować na najwyższym poziomie "mise en place", a to dlatego, że są to możliwości HOPI z farem, a to dlatego, że są to mohli dodat do všech našich poboček. Chcemy, aby nie było żadnych niespodzianek, które mogą się zdarzyć w restauracji.

 

"Excelence ve velkém objemu, o to nám jde. "

 

 

Proč je to potřeba?

W pełni zautomatyzowane rozwiązania są bardzo przyjazne, ale są też takie, które pozwalają na zwiększenie wydajności, a tym samym zwiększają możliwości logistyczne i systemowe. Například catering aerolinky Emirates musí každý den nakrmit 100 tisíc zákazníků, lidé od nich vždycky čekají excelenci. Doskonałość w różnych aspektach jest tym, o czym mówimy. Emirates na to skvělý dodavatelsko-odběratelský řetězec, umí výborně zpracovat suroviny, používat nowoczesne technologie i umí to dostat ve správné době k lidem. My teď máme třeba třicet poboček, přičemž na všech vaříme vývar. Czy jest ktoś, kto nie ma nic wspólnego z maksymalnym poziomem kontroli i bezpieczeństwem, a także z tym, co się dzieje? Na przykład, jeśli chodzi o maksymalny poziom kontroli, to jest to jak najbardziej ostateczna decyzja, o czym należy pamiętać: aby lidé jedli lépe i během všedního pracovního dne, ať už v našich restauracích nebo díky chlazeným jídlům z našeho e-shopu www.eatperfect.cz.

Filip Sajler
Filip Sajler

 

Galeria

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.04 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania