CTP Doksy Race 2023: Preteky o realitnú slávu!

#CTP #DoksyRace #RealEstateCup

16. septembra sme si pripomenuli ďalší ročník nášho triatlonového behu Doksy Race. Profesionáli z realitného sektora sa zišli spolu s priateľmi a rodinou, aby získali vytúžený Realitný pohár. Deň bol naplnený aktivitami, jedlom a nápojmi. Na záver dňa všetci spoločne oslavovali na afterparty. Bolo to krásne a športové ukončenie leta.

V deň podujatia pokojná atmosféra v Doksoch ožila. Tímy sa v sprievode svojich rodín a priateľov vydali do zóny nehnuteľností, aby sa mohli tešiť na slávnostný deň. Scéna bola dojímavá a plná vzrušenia. Ľudia si dychtivo obliekali dresy svojich tímov a všade naokolo vládol priateľský šum.

Na vaše značky... GO!

Uprostred všetkého vzrušenia bolo cítiť napätie, keď sa hodiny blížili k dvanástej. Na túto chvíľu všetci čakali. Pláž, ktorá ešte pred chvíľou hučala, sa utíšila do ticha. Jediným zvukom bola hymna ticho hrajúca v pozadí, ktorá vyvolávala medzi divákmi husiu kožu. A potom, keď zaznel výstrel z pretekárskej pištole, sa húf pretekárov vrhol k otvorenej vode, čo znamenalo začiatok ich dvojkilometrovej výzvy. Bolo to úchvatné predstavenie, ktoré definuje ducha pretekov Doksy Race.

Po adrenalínovej plaveckej časti účastníci rýchlo presadli na bicykle, aby absolvovali 90 km dlhú jazdu malebnou krajinou v okolí Doks. Diváci vášnivo povzbudzovali cyklistov. Potom účastníci odložili bicykle a obuli si bežecké topánky, aby zdolali záverečných 21 km. Beh, náročný a zároveň vzrušujúci, priniesol momenty skutočnej odvahy a odhodlania, keď sa tímy tlačili do cieľa.

Víťazom blahoželáme

V pretekoch jednotlivcov zvíťazil Daniel Jordán z Triatlonu Česká Lípa, ktorý dosiahol čas 4 hodiny, 21 minút a 21,92 sekundy. Najlepším tímom sa stal Cushman & Wakefield Team 1 so skvelým časom 4 hodiny, 25 minút a 11,22 sekundy. Rumunský tím si počínal najlepšie zo všetkých tímov CTP, keď skončil na 9. mieste. Veľké povzbudenie pre všetkých pretekárov - vaše úsilie urobilo tento deň výnimočným!

Zaujatie počas celého podujatia bolo nepopierateľné. Všade, kam ste sa pozreli, sa ozýval smiech, povzbudzovanie, účastníci sa delili o svoje časy a priateľsky sa zhovárali o tom, kto plával rýchlejšie alebo bežal s väčšou chuťou. Po oficiálnom vyhlásení víťazov nastal čas na afterparty, kde sa tancovalo až do polnoci.

Tento deň sa síce sústreďuje na preteky, ale presahuje rámec fyzickej súťaže. Je to o budovaní kontaktov, zveľaďovaní momentov a oslave lásky k športu a odvetviu.

Keď sme ukončili preteky Doksy Race 2023, naše srdcia sa už teraz tešia na ďalší ročník. Na ďalšie výzvy, ďalšie spomienky a ďalšie napínavé preteky o Realitný pohár!

Uvidíme sa na štartovej čiare v roku 2024!