CTP Doksy Race 2023: Závod o realitní slávu!

#CTP #DoksyRace #RealEstateCup

Dne 16. září se konal další ročník triatlonového závodu Doksy Race. Profesionálové z realitního sektoru se sešli s přáteli a rodinou, aby společně vyhráli vytoužený Realitní pohár. Den byl plný aktivit, jídla a pití. Na závěr dne všichni společně oslavili na afterparty. Bylo to krásné a sportovní zakončení léta.

V den konání akce ožila poklidná atmosféra v Doksech. Týmy se v doprovodu svých rodin a přátel vydaly do Realitní zóny a toužily se po tom, aby se mohly těšit z oslav tohoto dne. Scéna byla dojemná a plná vzrušení. Lidé si dychtivě oblékali dresy svých týmů a všude kolem panoval přátelský šum.

Na značky... Jdi!

Uprostřed všeho toho vzrušení bylo cítit napětí, jak se hodiny blížily k dvanácté hodině. Na tento okamžik všichni čekali. Pláž, která ještě před chvílí hučela, se ponořila do ticha. Jediným zvukem byla hymna, která tiše hrála v pozadí a vyvolávala mezi diváky husí kůži. A pak, jakmile zazněl výstřel ze závodní pistole, vrhl se houf závodníků směrem k otevřené vodě, což znamenalo začátek jejich dvoukilometrové výzvy. Byla to úchvatná podívaná, která definuje ducha závodu Doksy Race.

Po adrenalinovém plavání účastníci rychle přesedli na kola a vydali se na 90 km dlouhou jízdu malebnou krajinou v okolí Doks. Diváci vášnivě povzbuzovali cyklisty. Poté účastníci odložili kola a obuli si běžecké boty, aby zdolali závěrečných 21 km. Běh, náročný i vzrušující, přinesl okamžiky opravdové odvahy a odhodlání, když se týmy tlačily do cíle.

Gratulujeme vítězům

V individuálním závodě zvítězil Daniel Jordán z Triatlonu Česká Lípa s časem 4 hodiny, 21 minut a 21,92 sekundy. Nejlepším týmem se stal Cushman & Wakefield Team 1 se skvělým časem 4 hodiny, 25 minut a 11,22 sekundy. Nejlépe ze všech týmů CTP si vedl rumunský tým, který skončil na 9. místě. Velký potlesk pro všechny závodníky - vaše úsilí ozvláštnilo tento závodní den!

Nasazení během celé akce bylo nepopiratelné. Všude, kam jste se podívali, se ozýval smích, povzbuzování, účastníci si sdělovali své časy a přátelsky se bavili o tom, kdo plaval rychleji nebo běžel s větší chutí. Po oficiálním vyhlášení vítězů nastal čas na afterparty, kde se tančilo až do půlnoci.

Tento den se sice soustředí na závod, ale přesahuje rámec fyzické soutěže. Jde o navazování kontaktů, cenění si okamžiků a oslavu lásky ke sportu a odvětví.

V době, kdy končíme Doksy Race 2023, se naše srdce už teď těší na příští ročník. Na další výzvy, další vzpomínky a další napínavý závod o Realitní pohár!