CTP Doksy Race 2023: Verseny az ingatlanok dicsőségéért!

#CTP #DoksyRace #RealEstateCup

Szeptember 16-án ismét megrendezésre került az éves triatlon Doksy Race. Az ingatlanszektor szakemberei barátaikkal és családtagjaikkal együtt gyűltek össze, hogy megnyerjék a hőn áhított Ingatlan Kupa versenyt. A nap tele volt tevékenységekkel, ételekkel és italokkal. A nap zárásaként mindenki együtt ünnepelt az afterpartin. Szép és sportos befejezése volt ez a nyárnak.

A rendezvény napján a Doksy nyugodt légköre megelevenedett. A csapatok családtagjaik és barátaik kíséretében indultak el az Ingatlan Zónába, hogy átéljék a nap ünnepeit. A jelenet megható és izgalommal teli volt. Az emberek lelkesen öltötték magukra a csapatmezeket, és mindenütt barátságos zsongás volt.

Felkészülni... GO!

Az izgalmak közepette érezhető volt a feszültség, ahogy az óra egyre közelebb ketyegett a 12 órához. Ez volt az a pillanat, amelyre mindenki várt. A strand, amely az imént még zsongott, most néma csendbe burkolózott. Az egyetlen hang a háttérben halkan megszólaló himnusz volt, amely tengernyi libabőrt idézett elő a közönségben. És akkor, amikor eldördült a versenypisztoly, a versenyzők hada rohant a nyílt víz felé, jelezve a 2 km-es kihívás kezdetét. Lenyűgöző látvány volt, amely meghatározza a Doksy Race szellemiségét.

Az adrenalinszintet növelő úszás után a résztvevők gyorsan kerékpárra szálltak, hogy 90 km-t tekerjenek a Doksyt körülvevő festői tájakon keresztül. A nézők szenvedélyesen éljenezték a kerékpárosokat. Ezután a résztvevők letették a kerékpárt, és futócipőt húztak, hogy az utolsó 21 km-t teljesítsék. A futás, amely egyszerre volt kihívás és izgalmas, az igazi bátorság és elszántság pillanatait hozta, ahogy a csapatok a célvonal felé igyekeztek.

Gratulálunk a nyerteseknek

A Triatlon Česká Lípa versenyzője, Daniel Jordán 4 óra 21 perc 21,92 másodperc alatt nyerte meg az egyéni versenyt. A legjobb csapat a Cushman & Wakefield Team 1 lett, 4 óra 25 perc és 11,22 másodperces remek idővel. A román csapat teljesített a legjobban az összes CTP csapat közül, a 9. helyen végzett. Nagy tapsot az összes versenyzőnek - a ti erőfeszítéseitek tették különlegessé a versenynapot!

Az esemény során az elkötelezettség tagadhatatlan volt. Bármerre néztél, mindenütt nevetés, éljenzés, a résztvevők megosztották egymással a versenyidőeredményeiket, és barátságosan viccelődtek arról, hogy ki úszott gyorsabban vagy futott nagyobb lendülettel. A hivatalos győztesek kihirdetése után eljött az afterparty ideje, ahol az emberek éjfélig táncoltak.

Bár a nap középpontjában a verseny áll, túlmutat a fizikai megmérettetésen. A kapcsolatok építéséről, a pillanatok megbecsüléséről, valamint a sport és az iparág iránti szeretet ünnepléséről szól.

Miközben a Doksy Race 2023-at lezárjuk, a szívünk már most a jövő évre várakozik. Még több kihívásra, még több emlékre és egy újabb izgalmas versenyre az Ingatlan Kupáért!