vezető pénzügyi ellenőr

Növekvő tevékenységünk támogatására motivált fiatal szakembert keresünk Senior Controllerként, aki a cseh controlling csapatot erősíti, különböző komplex projektekre fókuszálva, időszakos teljesítményelemzések lebonyolítása mellett.

Kapcsolat

Növekvő tevékenységünk támogatására keresünk motivált fiatal szakembert, aki a Senior Controller aki a cseh kontrolling csapatot erősíti a különféle komplex projektekre fókuszálva, miközben időszakos teljesítményelemzést is futtat.

A sikeres jelölt folyamatosan fejlődésre törekvő önkezdő, önállóan és csapatban is dolgozni tudó. Módszeres megközelítésű, Excel szakértő, érti a pénzügyi és számviteli adatokat, részletorientált, képes kommunikálni a különböző csapatokkal, hogy az adatokat pénzügyi áttekintésekké alakítsa. A pozíció tökéletes azoknak, akik bizonyos fokú autonómiára vágynak, és dinamikus környezetben szeretnének jelentős hatást elérni.

A fő feladatok közé tartozik:

  • Vezető költségvetés-tervezési, előrejelzési és jelentéskészítési menetrend az összes releváns szegmenshez – Építés, Ingatlan, Energia, Rezsi
  • Kulcsfontosságú vállalati KPI-k, valamint P&L és BS pozíciók szervezése és elemzése a CZ menedzsment számára, eszközök fejlesztése ezek jobb nyomon követésére és nyomon követésére
  • Együttműködés a Csoport konszolidációs csapatával az értékeléshez, havi záráshoz és eredményjelentéshez szükséges adatok ellenőrzése és egyeztetése terén
  • Együttműködés a Csoport kontrolling csapatával az adatok, a KPI és P&L jelentések és módszertanuk összehangolásában és egyeztetésében
  • Más csapatok támogatása jelentések és elemzések készítésével, amelyek segítik a vállalati célok elérését
  • A kijelölt napirendben a minőség- és hatékonyságnövelő eszközök felkutatása és megvalósítása
  • Részvétel az új rendszerek bevezetésével kapcsolatos változásokon

Személyes jellemzők:

  • Számolási készségek
  • Határidők és nyomás alatt álló helyzetek kezelése
  • Self-Starter
  • Motivált javító
  • Problémamegoldó

Követelmények:

  • Korábbi tapasztalat ingatlan KPI és/vagy eredményjelentés terén 4-5 év
  • Jó cseh vagy szlovák nyelvtudás, folyékony angol nyelvtudás
  • Excel szakértői készségek

Kínálunk:

  • Állás egy stabil nemzetközi vállalatnál, a közép- és kelet-közép-európai ingatlanpiac vezető fejlesztőjénél
  • Modern munkahely Prága központjában
  • Ebéd formájában biztosított étkezés az irodán belül
  • Legfeljebb 1.000CZK/hó nyugdíjjárulék vagy életbiztosítás.
  • MultiSport kártya

Rajt azonnal lehetséges

Prágai székhelyű

Érdeklődés esetén kérjük, ossza meg önéletrajzát. Csak a kiválasztott jelöltekkel vesszük fel a kapcsolatot.

Iratkozz fel a hírlevelünkre

    Iratkozz fel a hírlevelünkre, és kövesd nyomon a CTP legújabb fejlesztéseit, iparági meglátásait és exkluzív ajánlatait. Csatlakozz a közösségünkhöz, és legyél részese az ipari ingatlanok jövőjének.

    Ingatlan kereső

    Kiemelt ingatlanok Minden ingatlan megtekintése

    Arrow CTP NV €16.34 CTP Icon INGATLAN KERESÉSECircle Arrow CTP AR kint van

    Kereskedelmi kapcsolat

    Ivan Pastier

    Park címe

    Bratislava

    Opletalova 87, 841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves Szlovákia

    Ajánlatot kap