Property Manager

A CTP romániai ingatlanpiaci növekedési terveinek támogatása érdekében a CTP megfelelő jelöltet keres INGATLANKEZELŐ pozícióba - aki a bukaresti régióbeli projektjeink üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozik. Olyan rugalmas, erős önmotivációval rendelkező személyt keresünk, aki szívesen csatlakozik a vállalat ingatlanmenedzsment csapatához.

Kapcsolat

FELADATOK

  • Létesítmény- és parküzemeltetés a kijelölt helyszíneken: az épületekben lévő technológiai berendezések karbantartásának és üzemeltetésének koordinálása, napi karbantartás;
  • Irányítja a karbantartási tevékenységet és a létesítménygazdálkodási személyzet által végzett rendszeres műszaki ellenőrzést.
  • A bérlővel való közvetlen kapcsolattartás, gyors reagálás vészhelyzetekben és proaktív hozzáállás biztosítása az infrastruktúra megfelelő működésének biztosítása érdekében, valamint a technikai-adminisztratív kérdések megoldása.
  • Kommunikáció az épület használóival, a bérleti szerződések szerinti kötelező karbantartás betartásának felügyelete;
  • Együttműködés a CTP Service Deskkel, jelenleg az összes kérés 90%-je 5 munkanapon belül megoldódik;
  • A kötelező karbantartás felügyelete, karbantartási tervek készítése
  • A garanciális javítások és a használatból eredő hibák megszervezése - nem tartozik a garancia hatálya alá;
  • Kommunikáció a beszállítóval, a helyi hatóságokkal az engedélyezéssel stb. kapcsolatban;
  • Az épületek üzemeltetésének optimalizálása az energiafogyasztás és az erőforrások szempontjából;
  • Tűzvédelmi és munkavédelmi szervezés, környezetvédelmi kérdések;
  • A beszállítók által alvállalkozásba adott szolgáltatások (biztonsági, kertészeti, takarítási stb.) irányítása és ellenőrzése;
  • Felelős a téli/nyári takarításért, a zöld területek karbantartásáért;
  • A parküzemeltetés költségvetésének elkészítése és betartásának ellenőrzése a működtetés és karbantartás tekintetében;
  • Számítások, dokumentumok/nyilatkozatok elkészítése a bérlők költségeinek újraszámlázásához;
  • Felelős az adott CTPark általános jó és professzionális megjelenéséért.
  • Koordináció, irányítás, engedélyezés, mennyiségi jegyzékek, helyszíni felmérés kisebb építési/felújítási és bérlői berendezési projektek esetében.

 Követelmények:

  • Megfelelő végzettség - ideális esetben építőmérnöki vagy hasonló egyetemi diploma.
  • Releváns műszaki ismeretek
  • 3-5 év szakmai tapasztalat projekt- vagy építésvezetőként, lehetőleg nagy építőipari vállalatoknál szerzett, az alvállalkozók helyszíni koordinálásában bizonyított tapasztalattal rendelkező munkatársakkal.
  • 3-5 év szakmai tapasztalat ingatlan/parkvezetői munkakörben
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • csapatjátékos, egyéni proaktív megközelítéssel és jó kommunikációs készségekkel
  • Erős önmenedzselési képességek a helyszíni tevékenységek időben történő elvégzésének biztosítása érdekében
  • Autocad
  • Office csomag és MS Project
  • B vezetői engedély

Kínálunk:

  • Állás egy dinamikus külföldi vállalatnál egy fiatal, tehetséges emberekből álló csapatban
  • További karrierépítés lehetősége

Azonnali vagy azonnali kezdés lehetséges. Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát. Csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, hogy megtervezzük az interjút. Köszönjük megértését.

Iratkozz fel a hírlevelünkre

    Iratkozz fel a hírlevelünkre, és kövesd nyomon a CTP legújabb fejlesztéseit, iparági meglátásait és exkluzív ajánlatait. Csatlakozz a közösségünkhöz, és legyél részese az ipari ingatlanok jövőjének.

    Ingatlan kereső

    Kiemelt ingatlanok Minden ingatlan megtekintése

    Arrow CTP NV €16.34 CTP Icon INGATLAN KERESÉSECircle Arrow CTP AR kint van

    Kereskedelmi kapcsolat

    Ivan Pastier

    Park címe

    Bratislava

    Opletalova 87, 841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves Szlovákia

    Ajánlatot kap