Folyamatfejlesztési elemző

Növekvő tevékenységünk támogatására keresünk egy motivált fiatal szakembert, aki folyamatfejlesztési elemzőként csatlakozna hozzánk, és a vállalkozásunk további fejlesztésére összpontosítana. A munkahely Prágában lehetséges (előnyben részesített), de a megfelelő jelölt megtalálása esetén bármely más ország, ahol a CTP tevékenykedik, lehetséges.

Kapcsolat

A sikeres pályázó önállóan és csapatban is képes dolgozni. Módszeres szemléletű, kiváló Excel-ismeretekkel rendelkezik, és nagy figyelmet fordít a részletekre. A folyamatjavító csoport tagja lesz, amely különböző összetett projektekre összpontosít.

A pozíció tökéletes annak, aki bizonyos fokú önállóságra törekszik, és jelentős hatást szeretne elérni.

A fő feladatok közé tartozik:

  • A vállalat belső folyamatainak folyamatos elemzésének és fejlesztésének támogatása.
  • Kutatás és szintézis a legjobb gyakorlatok előmozdítása érdekében
  • Adatok és információk előkészítése a csoportos folyamatváltoztatási menedzser számára
  • A lean kultúra belső népszerűsítése és a vállalaton belüli bevezetése
  • A projekt KPI-k felügyelete és nyomon követése

Személyes jellemzők:

  • Számolási készségek
  • Határidők és nyomás alatt álló helyzetek kezelése
  • Self-Starter
  • Problémamegoldó
  • Motivált

Követelmények:

  • Egyetemi végzettség (előnyben részesítve a diplomát)
  • Önindító
  • Folyékonyan beszél angolul
  • Excel szakértői készségek
  • Bizonyított tapasztalat a folyamatfejlesztés, a digitális átalakítás vagy a megvalósítás irányítása terén
  • A Microsoft ökoszisztémában szerzett tapasztalat előny (Dynamics 365)
  • Erős kommunikációs készség

Munkahely - Cseh Köztársaság, Prága, de bármely más ország, ahol a CTP működik, lehetséges.

Érdeklődés esetén kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzát küldje el. Csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, hogy személyes interjút szervezzünk. Köszönjük.

Iratkozz fel a hírlevelünkre

    Iratkozz fel a hírlevelünkre, és kövesd nyomon a CTP legújabb fejlesztéseit, iparági meglátásait és exkluzív ajánlatait. Csatlakozz a közösségünkhöz, és legyél részese az ipari ingatlanok jövőjének.

    Ingatlan kereső

    Kiemelt ingatlanok Minden ingatlan megtekintése

    Arrow CTP NV €16.34 CTP Icon INGATLAN KERESÉSECircle Arrow CTP AR kint van

    Kereskedelmi kapcsolat

    Ivan Pastier

    Park címe

    Bratislava

    Opletalova 87, 841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves Szlovákia

    Ajánlatot kap