Analist de îmbunătățire a proceselor

Pentru a sprijini activitățile noastre în creștere, căutăm un tânăr profesionist motivat care să ni se alăture în calitate de analist de îmbunătățire a proceselor, cu accent pe dezvoltarea în continuare a activității noastre. Locul de muncă este posibil în Praga (de preferat), dar în cazul în care se găsește candidatul potrivit, este posibilă orice altă țară în care CTP activează.

Contactați

Candidatul selectat este o persoană cu inițiativă, capabilă să lucreze atât independent, cât și în echipă. Are o abordare metodică, posedă abilități de expert în Excel și o atenție deosebită la detalii. Aceștia vor face parte din echipa de îmbunătățire a proceselor, concentrându-se pe diverse proiecte complexe.

Postul este perfect pentru o persoană care caută un grad de autonomie și dorește să aibă un impact semnificativ.

Principalele responsabilități vor include:

  • Sprijin în analiza continuă a proceselor interne ale companiei și îmbunătățirea acestora
  • Cercetează și sintetizează pentru a promova cele mai bune practici
  • Pregătirea datelor și a informațiilor pentru managerul de schimbare a proceselor din cadrul grupului
  • Promovarea internă a culturii lean și implementarea acesteia în cadrul companiei
  • Monitorizarea și urmărirea indicatorilor cheie de performanță ai proiectului

Caracteristici personale:

  • Competențe numerice
  • Gestionarea termenelor limită și a situațiilor de presiune
  • Self-Starter
  • Rezolvarea problemelor
  • Motivat

Cerințe:

  • Absolvent de facultate (preferință pentru o diplomă)
  • Spirit de inițiativă
  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze
  • Abilități de expert Excel
  • Experiență dovedită în îmbunătățirea proceselor, transformare digitală sau management de implementare
  • Experiența în ecosistemul Microsoft este un plus (Dynamics 365)
  • Abilități de comunicare puternice

Locul de muncă - preferabil Republica Cehă, Praga, dar orice altă țară în care operează CTP este posibilă.

În caz de interes, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul dumneavoastră în limba engleză. Vom lua legătura doar cu candidații selectați, pentru a programa un interviu personal. Vă mulțumim.