Adatkezelési szakértő

Olyan jelöltet keresünk, aki szenvedélyesen szereti az adatokat és a dokumentumokat, aki részt kíván venni a ma használt adat- és dokumentumkezelő rendszer hatékonyságának optimalizálásában, valamint a belső folyamatok és szabályok javításában/beállításában, biztosítva, hogy mindig a legpontosabb és legértékesebb adatokat szolgáltassuk.

Kapcsolat

Az adatok és a dokumentáció rendkívül fontos része a CTP Businessnek.

Az adatok és dokumentumok iránt szenvedélyesen érdeklődő jelöltet keresünk, aki részt kíván venni a ma használt adat- és dokumentumkezelő rendszer hatékonyságának optimalizálásában, valamint a belső folyamatok és szabályok javításában/beállításában, biztosítva, hogy mindig a legpontosabb és legértékesebb adatokat szolgáltassuk a CPT eszközeiről (pl. portfólió), és megfeleljünk a jogszabályi előírásoknak, valamint a dokumentumokat praktikus és használható módon rendszerezzük, mind papíralapú, mind elektronikus formában. Biztosítani, hogy minden dokumentáció biztonságosan, pontosan, következetesen, könnyen hozzáférhetően és megosztva legyen tárolva.

Az adatkezelési szakértő felelős a CTP portfóliójához kapcsolódó törzsadatok minőségének rendszeres nyomon követéséért, elemzéséért és karbantartásáért. Ő (Ő) felelős továbbá a dokumentumminőség fenntartásáért és a kollégákkal való együttműködésért annak érdekében, hogy biztosítsa a dokumentációs gyakorlat következetességét a vállalaton belül, mivel mindkét téma szorosan kapcsolódik és befolyásolja egymást. Továbbá többek között a munkatársak hatékony dokumentációhasználatra vonatkozó képzése.

Management Specialist Feladatok:

  • A releváns adatok összegyűjtése és értelmezése.
  • Futtasson adategyeztetéseket, azonosítsa a problémákat, és adott esetben koordinálja a korrekciókat.
  • Az ilyen egyeztetések és adatellenőrzések eredményeinek elemzése és az eredmények jelentése az illetékes munkatársaknak.
  • Törzsadatok minőségének karbantartása az alaprendszerünkben, a Tririgában.
  • Szűrés és "tisztítás" az adatokon a jelentések, nyomtatások és teljesítménymutatók áttekintésével a kódproblémák felkutatása és kijavítása érdekében, azaz rendszeres adatellenőrzéssel.
  • Szoros együttműködés a Portoflio szakértői csapattal
  • A dokumentumminőség fenntartása az adatkezelési rendszerben és a dokumentáció integritásának biztosítása.
  • Az építési csoport támogatása a projektdokumentáció kezelésében.
  • A szabályozási követelmények betartása, azaz naprakészen tartja a dokumentációra vonatkozó szabályozási követelményeket, és szükség esetén változtatásokat hajt végre.
  • Segítségnyújtás a szabványok, ellenőrzések és eljárások meghatározásában a dokumentumok teljes életciklusa során.
  • A szervezeteken belüli adatkultúra javításán való munkálkodás, hogy a legtöbbet hozhassák ki a dokumentumadataikból.
  • Szoros együttműködés a többi részleg munkatársaival annak biztosítása érdekében, hogy mindenki kitöltse és benyújtsa a szükséges dokumentációt, valamint a dokumentációs gyakorlat következetességének biztosítása a vállalaton belül.
  • Az alkalmazottak képzése és felkészítése az adatkezelés (DMS és dokumentumkezelés) használatára, Jó kommunikációs készségek alkalmazása az ügyfél igényeinek megértése és teljesítése érdekében.
  • Hozzon tapasztalatot és ötleteket a dokumentumok irányításának, használatának és a dokumentumokba vetett bizalomnak az innovációjához.
  • Részvétel az adatkezeléssel kapcsolatos ad hoc projektekben, szoros együttműködés a csoport adatkezelési vezetőjével.

Adatkezelési szakember Követelmények:

  • Előnyös a következő szakok valamelyikében szerzett diploma - matematika, statisztika, közgazdaságtan, építőmérnöki szakirányú végzettség.
  • Az adatkezelési eljárások és követelmények ismerete.
  • Képesség nagy adathalmazok elemzésére
  • Képesség átfogó jelentések írására
  • Dokumentumkezelés, metaadat-kezelés és adatminőség biztosítása terén szerzett tapasztalat.
  • DMS (dokumentumkezelő rendszer) használatában szerzett tapasztalat.
  • Kiváló szervezőkészség.
  • Multitasking képesség.
  • Figyelem a részletekre.
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció.
  • Jó interperszonális készségek.
  • Előnyös a nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat.
  • Analitikus elme és hajlam a problémamegoldásra
  • Képesség a határidők betartására és a nyomás alatti munkavégzésre.
  • Kiváló angol nyelvtudás / kommunikációs készség (írásban és szóban).
  • Csapatmunka és együttműködési készség, alkalmazkodóképesség

Fizetés: Versenyképes csomag és a tapasztalattól függő juttatások

Iratkozz fel a hírlevelünkre

    Iratkozz fel a hírlevelünkre, és kövesd nyomon a CTP legújabb fejlesztéseit, iparági meglátásait és exkluzív ajánlatait. Csatlakozz a közösségünkhöz, és legyél részese az ipari ingatlanok jövőjének.

    Ingatlan kereső

    Kiemelt ingatlanok Minden ingatlan megtekintése

    Arrow CTP NV €16.34 CTP Icon INGATLAN KERESÉSECircle Arrow CTP AR kint van

    Kereskedelmi kapcsolat

    Ivan Pastier

    Park címe

    Bratislava

    Opletalova 87, 841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves Szlovákia

    Ajánlatot kap