ЦТП Докси Раце 2023: Трка за славу некретнинама!

1ТП5ТЦТП 1ТП5ТДоксиРаце 1ТП5ТРеалЕстатеЦуп

16. септембра обележили смо још једно издање наше годишње триатлонске Докси трке. Професионалци из сектора некретнина окупили су се заједно са пријатељима и породицом како би освојили жељени Куп некретнина. Дан је био испуњен активностима, храном и пићем. За крај, сви су заједно славили на афтерпарти-у. Био је то леп и спортски крај лета.

На дан догађаја, спокојна атмосфера у Доксију је оживела. Тимови су се упутили у зону некретнина, у пратњи својих породица и пријатеља, жељни да уживају у оводневним свечаностима. Сцена је била дирљива и пуна узбуђења. Људи су нестрпљиво облачили тимске дресове, а свуда се пријатељски зујило.

На своје ознаке... КРИТИ!

Усред свог узбуђења, била је опипљива напетост док је сат откуцавао ближе 12 сати. Ово је био тренутак који су сви чекали. Плажа, која је зујала пре само неколико тренутака, завладала је тихом тишином. Једини звук била је химна која је тихо свирала у позадини, изазивајући море најежих публику. А онда, док је тркачки пиштољ пуцао, налет тркача појури ка отвореним водама, означавајући почетак њиховог изазова од 2 км. Био је то спектакл који изазива страхопоштовање, онај који дефинише дух Докси Раце-а.

Након адреналинског сегмента пливања, учесници су брзо прешли на своје бицикле за вожњу од 90 км, навигирајући кроз живописне пределе који окружују Докси. Гледаоци су страствено навијали док су бициклисти пролазили. Затим, полажући бицикле, учесници су везали своје патике за трчање како би освојили последњих 21 км. Трчање, и изазовно и узбудљиво, донело је тренутке истинске храбрости и одлучности, док су тимови гурали ка циљу.

Честитамо победницима

Даниел Јордан из Триатлона Ческа Липа однео је победу у појединачној трци, завршио је за 4 сата, 21 минут и 21,92 секунде. Најбољи тим био је Цусхман & Вакефиелд Теам 1, са одличним временом од 4 сата, 25 минута и 11,22 секунде. Румунски тим је прошао најбоље од свих ЦТП тимова, који је завршио на 9. месту. Велико навијање за све тркаче – ваш труд је дан трке учинио посебним!

Ангажман током читавог догађаја био је неспоран. Где год да погледате, било је смеха, навијања, учесника који су делили време своје трке и пријатељског зезања ко је пливао брже или трчао са више гушта. Након званичног проглашења победника, дошло је време за афтерпарти на коме се плесало до поноћи.

Дан, иако је усредсређен на трку, превазилази само физичко такмичење. Ради се о изградњи веза, неговању тренутака и слављењу љубави према спорту и индустрији.

Док завршавамо Докси Раце 2023, наша срца већ јуре у ишчекивању следеће године. Ево још изазова, више успомена и још једне узбудљиве трке за Куп некретнина!