CTP DoksyRace 2021 a prezentat un contingent complet de concurenți CTP Racers-40 în total - înot, ciclism, alergare atât ca indivizi, cât și ca echipe. CTP SK II a urcat pe podium în proba de Cupa imobiliară, în timp ce mulți dintre participanții hard core au obținut un record personal. CTP a aliniat mulți nou-veniți care s-au alăturat pentru a face din această ediție cea mai mare participare a alergătorilor CTP de până acum. Mulțumită lui Marie Bartová - care a organizat participarea CTP, standul nostru și toată administrația, spectacolul a decurs fără probleme. Ea a fost singura femeie de la CTP care a terminat cursa completă de fier "om" și, de asemenea, singura femeie care a făcut acest lucru în cadrul Cupei Imobiliare. Ce realizare.

FULL SPEED până anul viitor!

Întreaga cursă a fost transmisă în direct pe Česká Televize, și a fost transmis în direct pe YouTube!

Puteți urmări toate (7 ore de) acțiune mai jos 🙂 .

Pentru reportajul ČT TV la link-ul de mai jos (în limba cehă). Urmăriți întregul reportaj și găsiți CTPeople-ul nostru :