Zarządca nieruchomości

Aby wesprzeć plany rozwoju CTP na rumuńskim rynku nieruchomości, CTP poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko PROPERTY MANAGER - do obsługi i utrzymania naszych projektów w regionie Bukaresztu. Poszukujemy elastycznej osoby z silną motywacją, która z przyjemnością dołączy do zespołu zarządzania nieruchomościami w firmie.

Kontakt

OBOWIĄZKI ZAWODOWE

  • Zarządzanie obiektami i parkami w wyznaczonych lokalizacjach: koordynacja konserwacji i obsługi urządzeń technologicznych w budynkach, bieżąca konserwacja;
  • Zarządza działaniami konserwacyjnymi i regularnymi przeglądami technicznymi wykonywanymi przez ekipę zarządzającą obiektem.
  • Bezpośrednie zarządzanie relacjami z najemcami, szybkie reagowanie w sytuacjach awaryjnych i proaktywna postawa w celu zapewnienia prawidłowej funkcjonalności infrastruktury i kwestii techniczno-administracyjnych.
  • Komunikacja z użytkownikami budynku, nadzór nad przestrzeganiem obowiązkowej konserwacji zgodnie z umowami najmu;
  • Współpraca z działem obsługi CTP, obecnie 90% wszystkich zgłoszeń jest rozwiązywanych w ciągu 5 dni roboczych;
  • Nadzór nad obowiązkową konserwacją, tworzenie planów konserwacji
  • Organizacja napraw gwarancyjnych i usterek powstałych w wyniku użytkowania - nie podlega gwarancji;
  • Komunikacja z dostawcą, lokalnymi władzami w zakresie pozwoleń itp;
  • Optymalizacja działania budynków pod względem zużycia energii i zasobów;
  • Organizacja ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa pracy, kwestie środowiskowe;
  • Zarządzanie i kontrola usług podwykonawców przez dostawców (ochrona, ogrodnictwo, sprzątanie itp.);
  • Odpowiedzialność za zimowe / letnie sprzątanie, utrzymanie terenów zielonych;
  • Przygotowanie i monitorowanie zgodności z budżetem zarządzania parkiem w zakresie eksploatacji i konserwacji;
  • Przygotowywanie kalkulacji, dokumentów / zestawień do refakturowania kosztów najemców;
  • Odpowiedzialność za ogólny dobry i profesjonalny wygląd przydzielonego CTParku
  • Koordynacja, zarządzanie, wydawanie pozwoleń, przedmiary robót, pomiary terenowe dla małych projektów budowlanych/remontowych i adaptacyjnych.

 Wymagania:

  • Odpowiedni stopień kwalifikacji - najlepiej wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii lądowej lub podobne
  • Odpowiednie umiejętności techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego jako kierownik projektu/budowy, najlepiej w dużych firmach budowlanych z udokumentowanym doświadczeniem w koordynowaniu podwykonawców na budowie
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego jako zarządca nieruchomości/parku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gracz zespołowy z indywidualnym proaktywnym podejściem i dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • Silne umiejętności samodzielnego zarządzania w celu zapewnienia terminowej realizacji działań na miejscu
  • Autocad
  • Pakiet Office i MS Project
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznej zagranicznej firmie w zespole młodych utalentowanych ludzi
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery

Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz lub od zaraz. W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, aby zaplanować rozmowę kwalifikacyjną. Dziękujemy za zrozumienie.