Starszy kontroler - budownictwo

Aby wesprzeć naszą rozwijającą się działalność, poszukujemy zmotywowanego młodego profesjonalisty, który dołączy do nas jako starszy kontroler z naciskiem na budownictwo, który wzmocni czeski zespół kontrolingu, koncentrując się na budżetowaniu i analizie projektów budowlanych.

Kontakt

Wyłoniony kandydat jest osobą samodzielną, stale poszukującą ulepszeń, zdolną do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Ma metodyczne podejście, jest ekspertem w Excelu, rozumie dane finansowe i księgowe, jest zorientowany na szczegóły, potrafi komunikować się z różnymi zespołami w celu przełożenia danych na przeglądy finansowe.

Stanowisko to jest idealne dla osoby, która poszukuje pewnej autonomii i chce wywrzeć znaczący wpływ w dynamicznym środowisku.

Główne obowiązki będą obejmować:

  • Wspieranie kierowników projektów w przygotowywaniu budżetów budowlanych poprzez ocenę szacunkowych kosztów zgodnie z dokumentacją dostępną na różnych etapach projektów, standardowymi cenami jednostkowymi zrealizowanych projektów, cenami przetargowymi zrealizowanymi w ostatnim czasie (w koordynacji z zespołem ds. zamówień).
  • Wspieranie kierowników projektów i dyrektorów regionalnych w przygotowywaniu budżetów budowlanych i realizacji projektów
  • Przygotowywanie i analiza kluczowych wskaźników KPI projektu / firmy oraz raportów
  • Ścisła współpraca z dyrektorem budowlanym, działem zaopatrzenia, księgowością i działem prawnym.
  • Współpraca z zespołem kontrolingu grupy w zakresie dostosowywania i uzgadniania danych, raportów i metodologii KPI
  • Uczestniczyć w zmianach agendy raportowania związanych z wdrożeniem nowego systemu ERP
  • Tworzenie i utrzymywanie standardowej bazy danych prac

Cechy osobiste:

  • Umiejętności liczenia
  • Radzenie sobie z terminami i sytuacjami presji
  • Self-Starter
  • Rozwiązywanie problemów
  • Zmotywowany

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu budżetów budowlanych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Eksperckie umiejętności programu Excel

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej międzynarodowej firmie, wiodącym deweloperze na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Nowoczesne miejsce pracy w centrum Pragi
  • Posiłki w formie obiadów w biurze
  • Składka na program emerytalny lub ubezpieczenie na życie w wysokości do 1.000 CZK / miesiąc
  • Karta MultiSport

Natychmiastowe rozpoczęcie pracy
Z siedzibą w Pradze

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.