Specjalista ds. zakupów nieruchomości

Kontakt

Pracovní náplň:

  • Realizacja poptávkových řízení
  • Analýza trhu dodavatelů
  • Podejmij decyzję o wyborze, wyborze i hodowaniu dodatków.
  • Spolupracuje nad optymalizacją procesów z wykorzystaniem nowych technologii
  • Podejdź do tego z pełną administracją.
  • Vytváření podkladů pro pravidelné přehledy a reporty
  • Praktyka w międzynarodowym systemie spoleczeństwa

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, technické případně ekonomické zaměření
  • Komunikatywny znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 lata
  • Znalost MS Office (zejména excel)
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Zkušenost s nákupem Facility služeb výhodou
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Smlouva na HPP
  • Dobre platové ohodnocení
  • Notebook a telefon
  • Korzyść: firemní stravování hrazené zaměstnavatelem, kafetérie - neomezená konzumace, Multisport karta hrazenou zaměstnavatelem, příspěvek až do výše 3000 CZK pro děti do 15 let na tábory. Lyžařské kurzy a školy v přírodě, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, firemní teambuildingy, firemní rekreační zařízení, možnost bezplatného zapůjčení firemního vozidla na dovolenou.

Místo výkonu práce - Praha

Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.