Specialista nákupu pro Property tým

Kontakt

Pracovní náplň:

  • Realizace poptávkových řízení
  • Analýza trhu dodavatelů
  • Podílí se na vyhledávání, výběru a hodnocení dodavatelů
  • Spolupracuje na optimalizaci procesů s cílem dosáhnout úspor v nákladech
  • Podílí se na přípravě dodavatelských smluv, jejich kompletní administrace
  • Vytváření podkladů pro pravidelné přehledy a zprávy
  • Práce v interním systému společnosti

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, technické případně ekonomické zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost MS Office (zejména excel)
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Zkušenost s nákupem Facility služeb výhodou
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Smlouva na HPP
  • Dobré platové ohodnocení
  • Notebook a telefon
  • Benefity: firemní stravování hrazené zaměstnavatelem, kafetérie - neomezená konzumace, Multisport karta hrazenou zaměstnavatelem, příspěvek až do výše 3000 Kč pro děti do 15 let na tábory. Lyžařské kurzy a školy v přírodě, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, firemní teambuildingy, firemní rekreační zařízení, možnost bezplatného zapůjčení firemního vozidla na dovolenou.

Místo výkonu práce - Praha

Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče. Děkujeme za pochopení.