Młodszy specjalista ds. konsolidacji

Aby wzmocnić nasz zespół ds. konsolidacji z siedzibą w Pradze, poszukujemy JUNIOR CONSOLIDATION SPECIALIST.

Kontakt

Obowiązki i odpowiedzialność

  • Przygotowanie skonsolidowanego pakietu sprawozdawczego i miesięcznych skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Udział we wdrażaniu instrukcji konsolidacyjnych
  • Wsparcie zespołów księgowych przy kolejnych konsolidacjach
  • Współpraca z zewnętrznymi administratorami i zespołami finansowymi
  • Koordynowanie gromadzenia danych w ramach struktury grupy
  • Przygotowanie kontroli związanych ze sprawozdaniami finansowymi

Pożądany profil

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości lub podobne. Certyfikat ACCA lub podobny będzie dodatkowym atutem.
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z finansami/księgowością/audytem (doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem)
  • Posiadasz podstawową wiedzę w zakresie CZECH GAAP i MSSF. Wszelkie inne lokalne GAAP będą dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office. Znajomość Microsoft Dynamics (Axapta) i Reporting.CZ będzie dodatkowym atutem.
  • Jesteś zorganizowany, skrupulatny i zmotywowany.
  • Masz dobre relacje i silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Potrafisz pracować niezależnie w dynamicznym środowisku.

Z siedzibą w Pradze

Natychmiastowe rozpoczęcie pracy

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznej międzynarodowej firmie, wiodącym deweloperze na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rozwój kariery
  • Elastyczna praca - nowoczesne miejsce pracy w centrum Pragi
  • Pakiet świadczeń dla pracowników

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, aby zaplanować osobistą rozmowę kwalifikacyjną. Dziękujemy.