MEP Project Manager

Aby wesprzeć nasz rozwój w Polsce, poszukujemy MEP Project Managera, który dołączy do naszego zespołu.

Kontakt

Kluczowe Obowiązki:

Pracownik odpowiada za kompleksową realizację projektów M&E, począwszy od wstępnej fazy przygotowania, poprzez projektowanie, pomoc przy uzyskiwaniu pozwoleń, przetargi, realizację, aż do zakończenia i przekazania najemcy.

  • kontrola zapisów i koncepcji do KIP, DŚ, PB, aby uniknąć konieczności zmiany np. na PB (liczba emiterów, moce, emisje itp.)
  • optymalizacja i standaryzacja rozwiązań instalacyjnych – współpraca z Działem Nieruchomości w celu eliminacji błędów wykonawczych (koszty serwisu, uciążliwe naprawy, kontrola kosztów)
    • aktualizacja specyfikacji (w przypadku uwag Zarządców Nieruchomości, zmian rynkowych itp.)
    • wsparcie techniczne podczas rozmów z klientami
    • bieżący monitoring realizacji pod kątem jakości prac i zainstalowanego sprzętu
    • pomoc w przygotowaniu/weryfikacji wniosków o dostawę mediów – bieżące wsparcie na etapie przedbudowlanym i budowlanym
    • pakiety przetargowe
    • wsparcie i kontrola postępów na budowie w zakresie M&O
    • identyfikacja punktów kontaktowych dla każdego opakowania
    • wsparcie Działu Rozwoju/Działu Leasingu w procesie ofertowym
    • wsparcie w fazie DD

      Wymagania:

      • wyższa edukacja
      • minimum 5 lat doświadczenia w branży nieruchomości logistycznych
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

      Oferujemy:

      • możliwość bycia częścią odnoszącej sukcesy i szybko rozwijającej się firmy
      • atrakcyjne środowisko pracy
      • konkurencyjne wynagrodzenie