Manager de proiect MEP

Pentru a ne susține creșterea în Polonia, căutăm un manager de proiect MEP, care să se alăture echipei noastre.

Contactați

Responsabilitati cheie:

Angajatul este responsabil de implementarea globală a proiectelor de M&E, începând din faza inițială de pregătire, prin proiectare, asistență cu autorizații, licitație, implementare, până la finalizare și predare către chiriaș.

  • controlul prevederilor și conceptelor către KIP, DŚ, PB pentru a evita necesitatea trecerii, de exemplu, la PB (număr de emițători, capacități, emisii etc.)
  • optimizarea și standardizarea soluțiilor de instalare – cooperare cu Departamentul Moșii pentru eliminarea erorilor de execuție (costuri de service, reparații neplăcute, controlul costurilor)
    • actualizarea specificațiilor (pentru comentarii din partea managerilor de proprietate, pentru modificări ale pieței etc.)
    • suport tehnic în timpul discuțiilor cu clienții
    • monitorizarea continuă a implementării în ceea ce privește calitatea lucrărilor și echipamentele instalate
    • asistenta in pregatirea/verificarea cererilor de furnizare de utilitati – suport continuu in fazele de preconstructie si constructie
    • pachete de licitație
    • sprijin și control al progresului la fața locului în raport cu domeniul de M&E
    • identificarea punctelor de contact pentru fiecare pachet
    • suport Departamentului Dezvoltare/Leasing in procesul de licitatie
    • suport în timpul fazei DD

      Cerințe:

      • educatie inalta
      • minim 5 ani experiență în sectorul imobiliar logistic
      • cunoștințe foarte bune de engleză

      Noi oferim:

      • oportunitatea de a face parte dintr-o companie de succes și în creștere rapidă
      • un mediu de lucru atractiv
      • salariu competitiv