Deweloper Biznesu (Warszawa)

Aby wesprzeć nasz rozwój w Polsce, poszukujemy Business Developera (Warszawa, Poznań, Katowice), który dołączy do naszego zespołu.

Kontakt

Kluczowe Obowiązki:

  • Wynajem powierzchni komercyjnych i nieruchomości w polskim portfolio
  • Branie aktywnego udziału w negocjacjach z najemcami oraz w bieżących relacjach
  • Zapewnienie kompletności całej wymaganej dokumentacji
  • Przygotowywanie ofert leasingowych, oględziny z klientami
  • Optymalizacja przychodów z wynajmowanych powierzchni
  • Regularne raportowanie i aktualizacje postępów działań leasingowych dla odpowiednich interesariuszy w firmie

      Wymagania:

      • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z biznesem, najlepiej w branży nieruchomości
      • Co najmniej 5 lat doświadczenia w wynajmie budynków na podobnym stanowisku jak leasing manager (najlepiej po stronie właściciela)
      • Udokumentowane sukcesy w wynajmie, zrozumienie wszystkich zawiłości procesu najmu i umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji z najemcami
      • Umiejętności analityczne
      • Znajomość rynku CEE
      • Płynna znajomość języka angielskiego jest koniecznością

      Oferujemy:

      • Możliwość bycia częścią odnoszącej sukcesy i szybko rozwijającej się firmy
      • Atrakcyjne środowisko pracy
      • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, korporacyjny pakiet świadczeń