Dezvoltator de afaceri (Varșovia)

Pentru a ne susține creșterea în Polonia, căutăm un Business Developer (Varșovia, Poznań, Katowice), care să se alăture echipei noastre.

Contactați

Responsabilitati cheie:

  • Închiriere de spații comerciale și proprietăți în portofoliul polonez
  • Asumarea unui rol activ în negocierea cu chiriașii, precum și în relațiile continue
  • Asigurarea completității tuturor documentației necesare
  • Intocmire oferte de leasing, vizionari cu clientii
  • Optimizarea veniturilor pentru spatiile inchiriate
  • Raportarea și actualizările periodice ale activităților de leasing progresează către părțile interesate relevante din cadrul companiei

      Cerințe:

      • Diplomă universitară, de preferat în domeniul afacerilor, ideal în domeniul imobiliar
      • Cel puțin 5 ani de experiență în închirierea clădirilor într-o poziție similară ca manager de leasing (în mod ideal, partea proprietarului)
      • Experiență dovedită de succes în leasing, înțelegerea tuturor complexităților procesului de leasing și capacitatea de a menține relații pe termen lung cu chiriașii
      • Abilitati analitice
      • Cunoașterea pieței CEE
      • Limba engleză fluentă este obligatorie

      Noi oferim:

      • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie de succes și în creștere rapidă
      • Mediu de lucru atractiv
      • Remunerație de bază competitivă, un pachet corporativ de beneficii