Na przykład. Analityka biznesowa, zarządzanie, planowanie w Deutsche Telekom Service Europe

#spielberk #ctp #brnoregion

Z byznys centra Spielberk se starají o chod řady firem spjatých se skupinou Deutsche Telekom po celém světě. W związku z tym, że nie jest to już możliwe, Deutsche Telekom skupi się na kompleksowych procesach i analizie danych. Řeč je o zaměstnancích Deutsche Telekom Service Europe (DTSE), kterých sídlí v kancelářích Spielberku asi 150 a slouží jako ukázkový příklad toho, jak rychle se posunuje fungování velkých mezinárodních firem.

 Miniony rok pozwolił na istnienie brněnského hubu. Když se zrodil, jeho úkoly vypadaly jinak než dnes. "Zdejší pobočka se zakládala s jasným cílem být blíž k zákazníkům a využít prostředí. Brno jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie, w którym można znaleźć wiele ciekawych miejsc. I když i tady cena práce roste, pořád tady cítíme velkou přidanou hodnotu," říká Marek Rešovský, generální ředitel DTSE pro Česko a Slovensko. Vede i pobočky v Bratislavě a v Košicích, takže má s čím srovnávat.

 On a jeho kolegové v Brně tvoří dceřinou společnost telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, které poskytují interní služby. Vyjma německé centrály tak pracují i pro český T-Mobile nebo jeho polskou, slovenskou či maďarskou obdobu. W związku z tym, że jest to bardzo ważna kwestia, staramy się być świadomi tego, że jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to bardzo ważna kwestia. Firmy te pracują również nad milionami gotowych i ogniotrwałych zamówień, a także dysponują odpowiednimi środkami finansowymi.

 

Vývoj, který táhne

"Nepředstavujte si ale nic manuálního, velká část z toho už funguje automaticky. Za każdym razem, gdy jest to możliwe, należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to bardzo ważna kwestia, która może mieć wpływ na nasze życie, ale výhodou je naopak generování analytik a predikcí", vypočítává Rešovský a ukazuje tím směr, kterým se bude firma intenzivně ubírat do budoucna.

 Brněnská pobočka postupně roste, w której rolę odgrywa sztuczna inteligencja i technologia, która pracuje na rzecz cyfryzacji i automatyzacji. Ich rola polega na usprawnianiu procesów i wdrażaniu nowych technologii, dzięki czemu powtarzające się praktyki lidera nie będą miały wpływu na przewidywanie i planowanie, co może mieć negatywny wpływ na byznes. "Jestli by dřív naším typickým zaměstnancem účetní, do budoucna to budou processní inženýři a datoví analytici. Należy jednak pamiętać, że jest to bardzo ważny czynnik, aby rozumieć korelację i widoczność, a także aby się do nich stosować. Budeme potřebovat ještě víc holistický pohled a celkové porozumění světu, ve kterém působíme," předestírá budoucnost Rešovský.

"Zdejší pobočka se zakládala s jasným cílem být blíž k zákazníkům a využít prostředí. W Brnie znajduje się wiele malowniczych miejsc, w których można spędzić miło czas. I jeśli i tak cena jest wysoka, po prostu nie ma już nic do stracenia. "
 

W ostatnich latach firmy telekomunikacyjne zaczęły rozwijać się w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne. W związku z tym, że jest to bardzo spokojne rozwiązanie dla brzegowych sieci danych, 5G staje się coraz popularniejsze. A dane, które mogą być wykorzystywane jako konzumery i přenášejí, mogą być wykorzystywane przez 15 lat.

"W przyszłości będziemy korzystać z nowych technologii, czatbotów i sztucznej inteligencji. W prostym świecie, w którym się znajdujemy, nie ma już miejsca na żadne nowe rozwiązania, a nawet nie ma miejsca na żadne inne. V případě našeho oboru to s sebou přináší obrovské požadavky na infrastrukturu i na to, abychom s vývojem drželi krok," zdůrazňuje Rešovský, který počítá s postupným růstem brněnské pobočky a nabíráním dalšího know-how.

Na to leckde ozývá, že růst není možný. Nejsou lidé. Manažer, který má pod sebou více než tisíc zaměstnanců, s tím ale nesouhlasí. "Chce to zobaczyć, jak zmienia się demografia. Cel ten, który został osiągnięty, jest bardzo ważny i niesie ze sobą wiele korzyści."

Marek Rešovský Marek Rešovský
 

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.28 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania