Legito věří v blízkou spolupráci mezi lidmi. Na automatyzacji dokumentów 12násobně

#vlnena #brno #ctp #brnoregion

"Patříme mezi ty firm, které věří, že vzájemná inspirace nutná pro inovace je při práci na dálku potlačená. Jako rychła firma rostoucí potřebujeme řešit věci rovnou a pracovat na inovacích společně naživo. Správné pochopení jemných nuancí je klíčové pro vytvoření skvělé a vyladěné služby, proto si vážím toho, že nejsme kancelář duchů, ale žije to tady." Tak uvádí do firemní kultury firmy Legito její zakladatel Ondřej Materna. Działająca w bydgoskim parku Vlněna, specjalizuje się w automatyzacji produkcji dokumentów i vyrostli za poslední roky 12násobně. A jej zakladatel si dělá zálusk na to, že potenciál růstu by mohl být stejný i do budoucna. Jest to produkt, który chce się sprzedawać w Brnie.

 Legito jest klasycznym startupowym przedsiębiorstwem studenckim. Ondřej Materna, absolwent prawa i informatyki na Uniwersytecie w Masarykovie, nałożył na siebie odpowiedzialność za rozwój na rynku i za to, że poskutkowało to koniecznością dostarczenia dokumentów. "Člověk si mohl buď něco stáhnout naslepo z internetu, což nebylo optimální, nebo platit draze právníkovi a čekat, až dokument vytvoří. Naše řešení bylo zlatou střední cestou," přibližuje Materna původní produkt, který dodnes žije pod značkou Legito Marketplace. Regionálně produkt fungoval, firmě umožnil zvětšit se na pět zaměstnanců. Zlomový bod v jejím vývoji měl ale teprve přijít.

"Myślę, że inspiracja do innowacji jest bardzo cenna na całym świecie. Jako rychle rostoucí firma potřebujeme řešit věci rovnou a na místě, proto si vážím toho, že nejsme kancelář duchů, ale žije to tady."
 

"Ukázalo se, že původní myšlenka je velmi těžko škálovatelná v zahraničí. W związku z tym, że w 2017 roku wprowadzono nowe technologie w zakresie zarządzania dokumentami, które pomagają zautomatyzować proces tworzenia dokumentów, na której pracują opakowywane dokumenty", twierdzi Materna, co oznacza, że Legito nie ma nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu, by Legito nie miało nic przeciwko temu. W 2018 roku firma osiągnęła 60 lidí, kanceláře v coworku jí přestaly stačit, a takď obývají prostory o 995 metrów čtverečních ve Vlněně.

 Oprogramowanie Legita aktuálně może być używane przez wielu klientów i do 400 zarejestrowanych użytkowników na telefonie komórkowym. To się dzieje bez wielkich reklam. W rzeczywistości Googlu zadaje sobie pytanie, jak zautomatyzować dokumentację. "Istnieją typowe, nieparzyste aplikacje, które automatyzują wyszukiwanie i dodawanie dowodów, proces výběrových řízení a k tomu všemu tvorbu související obchodní a právní dokumentace včetně jejího připomínkování, schvalování a podepisování," popisuje Materna. Firma ta zapewnia daleko idące korzyści, które można uzyskać dzięki Wordem i Excelem. Na rynku usług dla biznesu Legita nie ma obecnie możliwości zatrudnienia wdrożeniowca IT jako jednego z największych gigantów.

 

Česko, Wielka Brytania, USA. A dál?

 Legalna nawigacja postupně přidává nové a nové funkce. Wdrożenie zarządzania dokumentacją cyklu życia, tak aby nie było konieczności udowadniania przepływu pracy ani jego wpływu na rzeczywistość. W tym pandemii nie ma już miejsca na kolaboratywną praktykę w dużych firmach i w ich codziennej pracy. A w roku 2021 udostępniono aplikacje na całym świecie, dzięki czemu można korzystać ze sprężyn dodawanych, bytowych i dźwiękowych. Podle toho, co kdo potřebuje. A že toho potřebuje hodně - Legito jako takové dnes tvoří tři společnosti sídlící v Česku, ve Velké Británii a ve Spojených státech, kde jsou všude malé týmy obchodníků, kteří se starají o zákazníky z daného regionu. Jedna minipobočka działa w Kolumbii, gdzie w Czechach znajduje się część klientów. Zkrátka proto, že se jim líbilo, co firma dělá, jak funguje a jaké má plány.

 Ty z pewnością będziesz zadowolony z tego, co dzieje się na rynku. "Pořád se profesionalalizujeme, vyvíjíme pokročilejší produkt, přichází k nám čím dál seniornější kolegové, vytváříme specializovanější pozice. Jest to dla mnie bardzo ważne, aby mieć 12 lat, do budoucna si troufáme na další 12násobek," nadhazuje odvážnou vizi Materna.

 Pomoct v tom jemu a společníkovi mají i němečtí investoři, kteří jsou podle jeho slov přesně těmi, kteří umí podpořit. Dalsza pomoc ze strony firmy jest bardzo ważna i ma ona wpływ na psychikę firmy, która jest narażona na niebezpieczeństwo ze strony prostytutek. Tady se sedí po týmech, by byl čas se kdykoliv bavit o tom, co dál. Jednu místnost tvoří patrové sezení, kde se dá ležet i sedět, v případě potřeby se z ní odhrnutím stěny dá udělat sál, a když se akce protáhne do večera, je tady i terasa jako stvořená pro narážení sudu s pivem. Jedno przez ale přes velké plány mělo zůstat. "Vývoj bych chtěl pořád držet v Brně. Z uniwersytetu w Brnie wyjeżdżają ludzie, którzy chcą się uczyć", powiedział Materna i dodał, że jest to bardzo ważna sprawa, ponieważ jest to protagonista 40 nowych telewizorów.

Ondřej Materna Ondřej Materna

 

 

Zapisz się do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

  Wyszukiwarka nieruchomości

  Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

  Strzałka CTP NV €16.36 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

  Kontakt handlowy

  Ivan Pastier

  Adres parku

  Bratislava

  Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

  Get Offer

   Wymagania