ESG Manager

Hledáte stabilní práci v týmu odborníků v úspěšné mezinárodní společnosti? Tato příležitost je přesně pro vás! Staňte se ESG Managerem u předního developera na realitním trhu ve střední a východní Evropě. Přidejte se k týmu Parkmakers!

Kontakt

Popis pozice:

  • Koordinace činností souvisejících s politikou ESG stanovenou vedením CTP (tato politika je zpracována na celoevropské úrovni managementu a spadá pod jurisdikci CSO/vedoucího ESG)
  • Poskytování zpětné vazby o úpravách a upřesňování politik v rámci národních a tržních specifik a aktuálního pokroku
  • Aktivní účast na monitoringu a reportingu ESG KPI's, který bude odrážet cíle stanovené pro daný rok/období na úrovni republiky
  • Role je podřízena republikovému vedení, ale je podřízena úrovni holdingu

Koho hledáme:

  • Expert se zkušenostmi v multikriteriálním hodnocení budov, BREEAM, LEED, WELL atd. se znalostí ISO 14001 a ISO 50001
  • Analyticky a strategicky uvažující Parkmaker, který zná EU Green Deal a taxonomii EU a zná mezinárodní ESG ratingové agentury MSCI, DJ, Sustainanalytics, ISS, Euronext atd.
  • Proaktivní svědomitý týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi a zájmem o nové trendy v udržitelnosti a jejich aplikaci
  • Kolega, který nemá problém s mluvenou i psanou angličtinou a není mu cizí téma dobrovolných reportovacích a evaluačních schémat – CSA, GRI, GRESB, CDP
  • Výhoda: Status AP podle jednoho z výše uvedených certifikačních schémat

Co můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjejících mezinárodních společnostech
  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy v budově DRN
  • Atraktivní roční bonus
  • 4 týdny dovolené po nástupu, postupně narůstající na 5 týdnů po 3 letech u společnosti
  • Stravování na pracovišti zdarma formou zdravých snídaní, ovoce a obědů
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až do výše 1000 Kč
  • Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let ve výši 1500 Kč (2x ročně)
  • Bezplatné jazykové kurzy na pracovišti
  • Plně placená karta Multisport
  • Kurzy k prohloubení odbornosti a vzdělání zaměstnance hrazené zaměstnavatelem
  • Firemní akce, sportovní akce a teambuildingy
  • Neomezená konzumace kávy a jiných nealkoholických nápojů na pracovišti zdarma

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis a nastartujte svou kariéru v týmu Parkmakers! Naše heslo je Full Speed, takže můžete začít již zítra!