Starszy administrator aplikacji

Poszukujemy Starszego Administratora Aplikacji, który będzie utrzymywał, zarządzał i ulepszał nasz krajobraz IT.

Kontakt

Jako starszy administrator aplikacji będziesz utrzymywać, zarządzać i ulepszać nasz krajobraz IT. Dzięki swojemu doświadczeniu wiesz, jak stosować najlepsze praktyki, ulepszać procesy, napędzać adaptację i być dumnym z zapewniania ciągłości i przewidywalności. Masz naturalną zdolność do debugowania i rozwiązywania problemów. Co więcej, postępujesz zgodnie z "zasadą zwiadowców", co oznacza, że zostawiasz rzeczy w lepszym stanie, niż je zastałeś! Robisz to poprzez optymalizację skryptów, rozwiązywanie przyczyn źródłowych, dodawanie monitorowania i aktualizowanie dokumentacji, nigdy nie zadowalasz się "wystarczająco dobrym". Wraz z kolegami z działu IT i naszymi dostawcami projektujesz i dostarczasz nowe integracje, funkcje i automatyzujesz tam, gdzie to możliwe. Pomysły na ulepszenia pochodzą od użytkowników końcowych, zarządzania problemami i ciekawości technicznej ekosystemów (Microsoft, IBM).

Przegląd aplikacji i systemów

  • Ekosystem Microsoft (Office 365, Dynamics 365)
  • Ekosystem IBM (FileNet, Tririga)
  • Bazy danych i język SQL
  • Narzędzia i skrypty do migracji

Obowiązki:

  • Monitorowanie aplikacji oraz dokumentowanie i analizowanie problemów.
  • Współpraca z działem IT firmy w celu zapewnienia właściwej integracji aplikacji.
  • Ścisła współpraca z działem IT i dostawcami w celu dostrajania i rozwiązywania problemów.
  • Opracowywanie planów testów w celu weryfikacji logiki nowych lub zmodyfikowanych aplikacji.
  • Prowadzenie dokumentacji systemu.
  • Planowanie, koordynowanie, testowanie i komunikowanie zmian, aktualizacji / harmonogramów konserwacji i nowych usług z IT i klientami, zapewniając, że operacje biznesowe będą działać poprawnie w obecnych i przyszłych środowiskach.
  • Konfiguracja kont administratora i kont serwisowych.
  • Udzielanie porad i szkoleń użytkownikom końcowym.
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat odpowiednich technologii i procesów biznesowych.
  • Przejrzyj obowiązujące przepisy, aby zapewnić odpowiednie wsparcie programu.
  • Włącz najlepsze praktyki.
  • Automatyzacja procesów.

Wymagania:

  • Co najmniej 4 do 5 lat doświadczenia jako administrator aplikacji
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w ekosystemie Microsoft lub IBM
  • Zainteresowany pracą w międzynarodowym środowisku.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Naturalna umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.