Specjalista ds. energii

Poszukujemy osoby z systematycznym podejściem do pracy, analitycznym umysłem, która czuje się komfortowo w pracy "na pełnych obrotach", aby dołączyć do naszego słowackiego zespołu CTP.

Kontakt

Poszukujemy osoby z systematycznym podejściem do pracy, analitycznym umysłem, która czuje się komfortowo w pracy "na pełnych obrotach", aby dołączyć do naszego słowackiego zespołu CTP. Oczekujemy wewnętrznie zmotywowanego profesjonalisty, którego praca będzie koncentrować się na rozwoju słowackiego biznesu w ramach Grupy CTP. Szukamy gracza zespołowego, który lubi wyzwania i chce rozwijać się wraz z naszą firmą. Ważna jest odpowiedzialność, niezależność, orientacja na wyniki, dbałość o szczegóły i przestrzeganie procesów.

Wymagania / Wymagania wstępne dla stanowiska:

  • Wykształcenie średnie/uniwersyteckie w dziedzinie elektroenergetyki
  •  Odpowiednia pozycja startowa dla absolwentów
  • Proaktywny, metodyczny, zmotywowany, zorientowany na rozwiązywanie problemów
  • Konsekwencja, systematyczność, zorientowanie na terminy, zorientowanie na wyniki
  • Potrafi pracować zgodnie z instrukcjami, procedurami i wytycznymi.
  • Bezkonfliktowa, niezależna, elastyczna, komunikatywna i praktyczna osoba
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • MS Excel, MS Word, PowerPoint - poziom użytkownika

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów do negocjacji technicznych w zakresie planowania, opracowywania projektów i realizacji projektów inwestycyjnych w sektorze energetycznym
  • Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentów dotyczących kontraktowania energii elektrycznej i gazu ziemnego
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących projektowania, tworzenia i efektywnej eksploatacji lokalnych sieci dystrybucji energii elektrycznej i gazu ziemnego.
  • Przygotowanie dokumentów do projektowania, podłączenia i eksploatacji elektrowni fotowoltaicznych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie internetowego systemu pomiaru zużycia energii elektrycznej, gazu ziemnego i wody.
  • Przygotowywanie rozliczeń zużycia energii elektrycznej, gazu ziemnego i wody

Główne zadania:

  • Rejestrowanie i analiza własnego zużycia energii
  • Przygotowanie planu zużycia energii na kolejne lata oraz planu oszczędności energii, przygotowanie dokumentów do przetargów na dostawców energii
  • Wykonywanie czynności związanych z przyłączaniem i odłączaniem punktów poboru energii elektrycznej i gazu ziemnego
  • Komunikacja i rozwiązywanie zadań z firmami dystrybucyjnymi i dostawcami
  • Inne zadania na podstawie instrukcji przełożonego

Oferujemy:

  • Perspektywiczna praca w stabilnej międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku CEE
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w energicznej i rozwijającej się firmie
  • Świetny zespół profesjonalistów
  • Elastyczne opcje pracy: połączenie pracy w domu i w biurze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Działania związane z budowaniem zespołu

Stosunek pracy: w pełnym wymiarze godzin
Miejsce pracy: Bratysława / Koszyce / Żylina / Trnawa
Data rozpoczęcia: 01.09.2023 lub po uzgodnieniu