Młodszy Specjalista Podatkowy

Aby wzmocnić nasz zespół podatkowy z siedzibą w Pradze, poszukujemy JUNIORA SPECJALISTA PODATKOWA.

Kontakt

Aby wzmocnić nasz zespół podatkowy z siedzibą w Pradze, poszukujemy MŁODSZY SPECJALISTA PODATKOWY.

Obowiązki:

  • Ogólne wsparcie zespołu podatkowego w odniesieniu do czeskiej i grupowej agendy podatkowej.
  • Badania w zakresie czeskiego prawa podatkowego i innych źródeł.
  • Zgodność podatkowa CZ – CIT, RET, WHT i inne.
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi.
  • Przygotowywanie i ewidencjonowanie zbiorów danych (zaliczki na podatek CIT, płatności RET itp.).
  • Odpowiedzialność za przechowywanie danych podatkowych w Systemie Zarządzania Dokumentami spółki.
  • Wsparcie w zakresie cen transferowych i transakcji IG.

Raporty do:

Dyrektor ds. podatków Grupy

Pożądany profil

  • Osoba mówiąca po czesku i angielsku.
  • Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w obszarze podatku dochodowego od osób prawnych oraz podstawowa znajomość CZ GAAP.
  • Umiejętności samoorganizacyjne.
  • Motywacja własna i poczucie odpowiedzialności za wyniki.
  • Dobra znajomość MS Excel.

Rozpoczęcie możliwe od zaraz.

Z siedzibą w Pradze.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznej międzynarodowej firmie, wiodącym deweloperze na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Będziesz członkiem małego, ale doświadczonego zespołu podatkowego.
  • Znacznie bliższy wgląd w zagadnienia podatkowe w porównaniu do pracy w doradztwie podatkowym.
  • Uzyskanie kompleksowej wiedzy z zakresu opodatkowania działalności związanej z nieruchomościami, a także pokrywającej się z księgowością, prawem, wyceną, MSSF itp.
  • Wzrost kariera.
  • Nowoczesne miejsce pracy w centrum Pragi.
  • Na początek 20 dni urlopu, zatrudnienie rosnące z roku na rok.
  • Bezpłatne posiłki w formie śniadań i obiadów na terenie biura.
  • Składki na fundusz emerytalny lub ubezpieczenie na życie oraz na wypoczynek dzieci Pracownika.
  • Karta MultiSport.
  • Zachęcamy do kształcenia ustawicznego (szkolenia zawodowe, certyfikaty).