Menedżer ds. energii

Poszukujemy doświadczonych Energy Managerów, którzy będą w pełni odpowiedzialni za realizację projektów energetycznych w Grupie CTP. Menedżerowie ds. energii są poszukiwani we wszystkich 10 krajach, w których działa CTP.

Kontakt

Obowiązki:

Energy Manager jest w pełni odpowiedzialny za realizację projektów energetycznych. Głównym zadaniem jest koordynacja instalacji paneli słonecznych w parkach przemysłowych. Energy Manager jest w pełni odpowiedzialny za realizację projektu, począwszy od jego przygotowania, w tym wsparcie i zaangażowanie w uzyskanie pozwoleń, koordynację prac w fazie budowy, a skończywszy na terminowej dostawie i kosztach mieszczących się w uzgodnionym budżecie.

Szczególne działania/zaangażowanie:

  • Projekt - Koordynacja przygotowania dokumentacji projektowej we wszystkich fazach - wniosek o przyłączenie do sieci, studium wykonalności, projekt do pozwolenia na budowę, projekt do realizacji we współpracy z zewnętrznymi inżynierami/projektantami, prowadzenie spotkań z klientami i Międzynarodowym Zespołem Energetycznym;
  • Zezwolenie - zapewnienie wszystkich niezbędnych pozwoleń (umowa przyłączeniowa, obliczenia statyczne, środki bezpieczeństwa przeciwpożarowego, pozwolenie na budowę, odbiór techniczny i pozwolenia na użytkowanie);
  • Inżynieria wartości - Przygotowuje budżety i we współpracy z zespołem zakupowym koordynuje proces przetargowy; monitoruje wydatkowane koszty, odpowiada za utrzymanie kosztów w ramach uzgodnionego budżetu, uczestniczy w spotkaniach z klientami, gromadzi wszelką potrzebną dokumentację projektową/informacje, aby przystąpić do szczegółowej dokumentacji projektu budowlanego i zakresu prac oraz odpowiada za wdrożenie żądanych zmian.
  • Zarządzanie budową - Przygotowanie planów czasowych i odpowiedzialność za dotrzymanie uzgodnionych terminów; codzienna kontrola jakości i postępu prac na budowie; prowadzenie "dni kontroli" z dostawcami, przeprowadzanie regularnych kontroli bezpieczeństwa na budowie, kontrolowanie miesięcznej oceny wydajności podwykonawców;
  • Przekazanie ukończonego projektu energetycznego z pozwoleniami do eksploatacji

Wymagania

  • Silne umiejętności zarządzania projektami i przywództwo w celu osiągnięcia KPI
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie elektrotechniki lub inżynierii lądowej;
  • Odpowiednie umiejętności techniczne;
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika projektu, doświadczenie w instalacjach solarnych
  • Komunikatywny angielski, poziom B2;
  • Gracz zespołowy z indywidualnym proaktywnym podejściem i dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi;
  • Silne umiejętności samodzielnego zarządzania w celu zapewnienia terminowości dostaw projektów; umiejętność samodzielnej pracy.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy