Kierownik ds. zakupów budowlanych

Kontakt

Obowiązki:

  • Kontroluj wydatki i buduj kulturę długoterminowych oszczędności na kosztach zaopatrzenia.
  • Monitoruje trendy biznesowe i dostępność produktów, aby płacić najlepsze ceny za towary i usługi firmy bez poświęcania jakości lub terminów dostaw.
  • Opracowanie długoterminowych strategii zaopatrzenia i ocena ich skutków
  • Organizowanie przetargów - głównie na dostawy materiałów budowlanych MEP (HVAC, usługi elektryczne, tryskacze itp.); zbieranie ofert od różnych dostawców, porównywanie ofert i dalsze negocjacje z dostawcami w celu uzyskania najlepszych możliwych stawek; zawieranie umów ramowych
  • Przewidywanie niekorzystnych zdarzeń poprzez analizę danych i przygotowywanie strategii kontroli.
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z umowami i kontraktami na dostawy
  • Znalezienie idealnej równowagi między kosztami inwestycji na mkw., kosztami operacyjnymi, kosztami utrzymania i napraw, aby nieruchomości mogły funkcjonować przez co najmniej 50 lat.
  • Pielęgnuje relacje z dostawcami w celu wynegocjowania najlepszych cen i terminowych dostaw.
  • Aktywnie współpracuje z innymi kolegami z działu zaopatrzenia, zarządzania projektami, projektowania i controllingu
  • Prowadzenie przeglądu cen jednostkowych w celu zidentyfikowania możliwości ich ciągłego obniżania.
  • Przedstawianie sugestii dotyczących innowacji w zakresie materiałów budowlanych
  • Śledzenie i raportowanie kluczowych wskaźników funkcjonalnych w celu zmniejszenia wydatków i poprawy efektywności.

Wymagania:

  • Minimalne kwalifikacje obejmują tytuł inżyniera budownictwa / zarządzania budową lub zamówień publicznych oraz minimum 3 lata odpowiedniego doświadczenia.
  • Doświadczenie w zakupie materiałów budowlanych lub ogólnie w nieruchomościach, duży atut
  • Skoncentrowany i zdolny do zarządzania dużym portfelem projektów przy ścisłym przestrzeganiu budżetów i terminów, w szybko zmieniającym się środowisku.
  • Dodatkowe odpowiednie umiejętności techniczne; analityk danych, umiejętności matematyczne, dobry negocjator, gracz zespołowy
  • Znajomość technik zaopatrzenia i zakupów, a także umiejętność "czytania" rynku.
  • Talent w negocjacjach i nawiązywaniu kontaktów
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera (MS Office, systemy ERP)
  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy z liczbami
  • Poszukiwana jest pracowita, praktyczna osoba; poszukiwacz problemów; innowator

Rozpoczęcie jest możliwe natychmiast lub w najbliższym czasie.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.