Kierownik projektu / kierownik budowy (m/k/x)

Poszukujemy architekta lub inżyniera budowlanego specjalizującego się w zarządzaniu projektami i budową, aby jak najszybciej rozpocząć pracę.

Kontakt

Kim jesteśmy?

CTP Germany jest firmą działającą na rynku nieruchomości, specjalizującą się w parkach handlowych, biznesowych i przemysłowych. Jako część CTP Group, największego posiadacza portfela, dewelopera i zarządcy parków logistycznych i nieruchomości przemysłowych w Europie kontynentalnej, jesteśmy szybko rozwijającą się międzynarodową firmą.

Nasze portfolio w Niemczech składa się z ponad 90 nieruchomości logistycznych i przemysłowych. Zarządzamy łącznie około 1,6 miliona metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, będąc niezawodnym partnerem dla ponad 850 najemców.

Nasza misja: Tworzymy realną wartość dodaną dla naszych interesariuszy, oferując jednocześnie naszym najemcom idealne warunki do dalszego rozwoju.

Oto dlaczego jesteśmy właściwym miejscem dla Ciebie:

CTP ma wielkie plany dotyczące dalszego rozwoju i sukcesu inwestycyjnego CTP Germany. Nasze zadanie: Zwiększenie potencjału wartości naszego portfela nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie aktywami, konsolidację, rozwój, repozycjonowanie i przejęcia.

Poszukujemy utalentowanych i ambitnych profesjonalistów, zarówno w średnim wieku, jak i dopiero rozpoczynających karierę, aby wzmocnić nasze wysoce zmotywowane zespoły w naszych regionach biznesowych West (Düsseldorf i okolice), North (Berlin i okolice) oraz South (Monachium i okolice).

Jako członek naszego zespołu będziesz intensywnie angażować się w umacnianie naszej pozycji jako wiodącego zarządcy inwestycyjnego, operatora i dewelopera parków handlowych, biznesowych i przemysłowych w Niemczech. Łączymy dynamiczne i przedsiębiorcze podejście z płaską, niebiurokratyczną strukturą organizacyjną. Będziesz mógł rozwijać się z nami, zarówno zawodowo, jak i osobiście, i faktycznie coś zmienić.

Oprócz wspaniałych współpracowników i udogodnień biurowych oferujemy atrakcyjne benefity:

  • Płaska struktura organizacyjna z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i samodzielnej pracy
  • Szansa na odciśnięcie swojego piętna w odnoszącej sukcesy, rozwijającej się firmie o mentalności start-upu.
  • Samochód służbowy dostępny do użytku prywatnego
  • Elastyczna organizacja pracy i hojna polityka home office

Nasze portfolio w Niemczech jest podzielone na trzy regiony: Zachód (Düsseldorf i okolice), Północ (Berlin i okolice) oraz Południe (Monachium i okolice). Każdy z tych regionalnych zespołów jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w danym regionie, aby być blisko tego, co dzieje się na rynku.

Poszukujemy architekta lub inżyniera budowlanego specjalizującego się w zarządzaniu projektami i budową, aby jak najszybciej rozpocząć pracę. Czy czujesz się komfortowo zarówno na placu budowy, jak i w środowisku biurowym? Jesteś otwarty, entuzjastyczny i dynamiczny? Lubisz pracować w wysoce zmotywowanym zespole? Idealny kandydat będzie posiadał kilkuletnie doświadczenie zawodowe i wiedzę.

Twoje obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem - od początkowych etapów do ukończenia.
  • Identyfikacja, wybór, planowanie i realizacja potencjalnych projektów wraz z naszym zespołem ds. rozwoju.
  • Odpowiedzialność za planowanie i przetargi na usługi wymagane dla nowych projektów budowlanych, przebudowy i rewitalizacji, ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami.
  • Zarządzanie procedurami udzielania zamówień na planowanie, generalne wykonawstwo i określone usługi indywidualne.
  • Zarządzanie i koordynacja szeregu projektów (nowe budownictwo, przebudowy, renowacje/rewitalizacje).
  • Odpowiedzialność za zarządzanie terminami i kosztami, udział w spotkaniach dotyczących planowania i budowy.
  • Będziesz samodzielnie podejmować decyzje, mieć możliwość aktywnego kształtowania procesów, a tym samym wpływania na firmę i jej rozwój.

Wybrany kandydat wykaże się odpowiednim zrozumieniem zarządzania budową i koncepcji biznesowej CTP.

Raportowanie:

Stanowisko to podlega bezpośrednio odpowiedniemu regionalnemu dyrektorowi ds. budownictwa.

Kandydaci, którzy nie są obywatelami UE, muszą mieć prawo do pracy w Niemczech.