Business Developer & Leasing Manager (m/k/x)

Poszukujemy profesjonalisty w dziedzinie nieruchomości z darem do komunikacji i nawiązywania kontaktów, aby jak najszybciej rozpocząć pracę.

Kontakt

Kim jesteśmy?

CTP Germany jest firmą działającą na rynku nieruchomości, specjalizującą się w parkach handlowych, biznesowych i przemysłowych. Jako część CTP Group, największego posiadacza portfela, dewelopera i zarządcy parków logistycznych i nieruchomości przemysłowych w Europie kontynentalnej, jesteśmy szybko rozwijającą się międzynarodową firmą.

Nasze portfolio w Niemczech składa się z ponad 90 nieruchomości logistycznych i przemysłowych. Zarządzamy łącznie około 1,6 miliona metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, będąc niezawodnym partnerem dla ponad 850 najemców.

Nasza misja: Tworzymy realną wartość dodaną dla naszych interesariuszy, oferując jednocześnie naszym najemcom idealne warunki do dalszego rozwoju.

Oto dlaczego jesteśmy właściwym miejscem dla Ciebie:

CTP ma wielkie plany dotyczące dalszego rozwoju i sukcesu inwestycyjnego CTP Germany. Nasze zadanie: Zwiększenie potencjału wartości naszego portfela nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie aktywami, konsolidację, rozwój, repozycjonowanie i przejęcia.

Poszukujemy utalentowanych i ambitnych profesjonalistów, zarówno w średnim wieku, jak i dopiero rozpoczynających karierę, aby wzmocnić nasze wysoce zmotywowane zespoły w naszych regionach biznesowych West (Düsseldorf i okolice), North (Berlin i okolice) oraz South (Monachium i okolice).

Jako członek naszego zespołu będziesz intensywnie angażować się w umacnianie naszej pozycji jako wiodącego zarządcy inwestycyjnego, operatora i dewelopera parków handlowych, biznesowych i przemysłowych w Niemczech. Łączymy dynamiczne i przedsiębiorcze podejście z płaską, niebiurokratyczną strukturą organizacyjną. Będziesz mógł rozwijać się z nami, zarówno zawodowo, jak i osobiście, i faktycznie coś zmienić.

Oprócz wspaniałych współpracowników i udogodnień biurowych oferujemy atrakcyjne benefity:

  • Płaska struktura organizacyjna z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i samodzielnej pracy
  • Szansa na odciśnięcie swojego piętna w odnoszącej sukcesy, rozwijającej się firmie o mentalności start-upu.
  • Samochód służbowy dostępny do użytku prywatnego
  • Elastyczna organizacja pracy i hojna polityka home office

Poszukujemy specjalisty ds. nieruchomości z darem do komunikacji i nawiązywania kontaktów, aby jak najszybciej rozpocząć pracę. Czy z łatwością docierasz do ludzi i budujesz długotrwałe relacje? Jest to klucz do budowania i utrzymywania osobistych sieci kontaktów - nie tylko z obecnymi klientami najemców i agentami nieruchomości, ale także z potencjalnymi przyszłymi partnerami biznesowymi. Czy oprócz tej kluczowej umiejętności jesteś również otwarty, entuzjastyczny i dynamiczny? Lubisz pracować w wysoce zmotywowanym zespole? W takim razie czytaj dalej.

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie i budowanie naszej działalności leasingowej dla istniejącego portfela nieruchomości w danym regionie, za który jesteś odpowiedzialny. Musisz być w stanie pozyskiwać nowych najemców, poprzez bezpośrednie kontakty, jak również za pośrednictwem agentów nieruchomości, w celu zminimalizowania pustostanów i wynajmu nowych projektów. Obejmuje to między innymi zimne telefony, kontakt e-mailowy i działania następcze, spotkania, prezentacje naszej koncepcji biznesowej i negocjacje umów najmu.
  • Budowanie i utrzymywanie silnej sieci kontaktów jako podstawa udanych interakcji z agentami nieruchomości, konsultantami, władzami rozwoju regionalnego i dostawcami finansowania, urzędnikami samorządowymi i klientami-najemcami.
  • Negocjacje z istniejącymi i potencjalnymi najemcami, a także służąc jako łącznik między różnymi zaangażowanymi stronami.
  • Zarządzanie relacjami z klientami
    Większość naszych możliwości biznesowych i negocjacji umów najmu dotyczy istniejących relacji z najemcami. Dlatego tym ważniejsze jest prowadzenie z nimi aktywnego dialogu i zapewnienie, że nasi najemcy są z nas w pełni zadowoleni, a my pozostajemy z nimi w bliskim kontakcie, gdy planują rozwój swojej działalności.
  • Rozwój działalności
    Powinieneś być w stanie znaleźć potencjalne możliwości inwestycyjne. CTP Germany jest w szczególności zainteresowana nabywaniem zarówno istniejących nieruchomości z najemcami (w tym transakcjami sprzedaży i leasingu zwrotnego), jak i gruntów pod przyszłe projekty.
  • Wsparcie dla skautingu lądowego
    • Aktywne poszukiwanie gruntów nadających się do zabudowy pod nowe projekty
    • Szczegółowa analiza interesujących możliwości inwestycyjnych
    • Due diligence potencjalnych nieruchomości do nabycia
    • Nawiązanie kontaktu z właścicielami gruntów oraz negocjacje cenowe

Raportowanie:

Stanowisko to podlega bezpośrednio odpowiedniemu regionalnemu dyrektorowi ds. rozwoju.

Kandydaci, którzy nie są obywatelami UE, muszą mieć prawo do pracy w Niemczech.

    Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami CTP, spostrzeżeniami branżowymi i ekskluzywnymi ofertami, zapisując się do naszego newslettera. Dołącz do naszej społeczności i bądź częścią przyszłości nieruchomości przemysłowych.

    Wyszukiwarka nieruchomości

    Polecane nieruchomości Wyświetl wszystkie nieruchomości

    Strzałka CTP NV €16.2 Ikona CTP ZNAJDŹ NIERUCHOMOŚĆStrzałka kołowa CTP AR jest już dostępny

    Kontakt handlowy

    Ivan Pastier

    Adres parku

    Bratislava

    Opletalova 87, 841 07 Bratysława - Devínska Nová Ves Słowacja

    Get Offer