DoksyRace2024: A hagyomány, az intenzitás és a bajtársiasság napja

#CTP #Sport #Cözösség

Szeptember 8-a vasárnap nem a gyengébbek napja volt! Az volt DoksyRace 2024 és finoman szólva is teljes sebességgel volt…

A CTP büszke arra, hogy ennek a hagyománynak és az Ingatlan Kupának társrendezője lehet  minden évben a Machova-tónál, egy festői tónál, amely körülbelül egy órás autóútra van Prágától északra. A résztvevő versenyzőket egy fél Ironman versenyen próbálják ki, amely 1,9 km úszásból, 90 km kerékpározásból és 21,1 km futásból áll. A versenyzők szóló harcosként vagy egy váltócsapat tagjaként feszegették határaikat. Idén büszkék voltunk arra, hogy 125 résztvevő, köztük 53 CTP sportoló állt meg a kihívásban.

Hatalmas gratuláció a három egyéniben versenyzett és helyezést elért parkmesterünknek:

Marek Zieris, CTP cseh – 4. hely
Michal Felcman, CTP cseh – 5. hely
Koszor Sándorú, CTP Magyarország – 8. hely

Taps a CTP cseh csapatának 2 – Karel Hájek, André Barták, és Pavel Švihálek - aki az Ingatlan Kupáért dobogó 2. helyezést ért el, és nagy kiáltás mindenkinek, aki részt vett!